531280-2026 - Ergebnis
Ungarn – Bewachungsdienste – Őrzési és felügyeleti szolgáltatások
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Őrzési és felügyeleti szolgáltatások
Beschreibung: Őrzési és felügyeleti szolgáltatások a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala részére portaszolgálattal, a székház (iroda) személyes őrzés-védelmével, a bérlemény (raktár) védelmét szolgáló elektronikus rendszer felügyeletével, illetve a központi telefonszámra érkező hívások kezelésével kapcsolatos feladatok ellátása 3 fő jelenlétével (melyből 2 fő 24 órás folyamatos, valamint munkanapokon további 1 fő 12 órában (6:00-18:00) jelenléte mellett) mintegy 9.200 m2-en a székházban és 1.000 m2-en a raktárban, vállalkozási szerződés keretében. A szolgáltatás jellege és egysége a részajánlat-tétel biztosítását nem teszi lehetővé.
Vorherige Bekanntmachung: 277083-2026
Interne Kennung: EKR000584432026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az odaítélés valamennyi fő jellemzője jelen hirdetményben valamint a közbeszerzési dokumentumokban foglaltak szerint történik.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Őrzési és felügyeleti szolgáltatások - SZTNH
Interne Kennung: EKR000584432026/1