2. Verfahren
Verfahren
Titel: Melding aankoop Illumina NovaSeq X-Plus DNA sequencer
Beschreibung: Melding van onderhandeling zonder bekendmaking inzake de aanschaf van een extra Illumina NovaSeq X-Plus DNA sequencer. Het systeem moet dienen als back-up voor de reeds aanwezige systemen van hetzelfde type. Het backup instrument moet dezelfde DNA libraries kunnen sequencen met dezelfde output specificaties. Daarom zijn alleen instrumenten uit de NovaSeq X-serie geschikt. Het instrument moet geleverd worden inclusief randapparatuur en software. GenomeScan zal voor de sequencer een onderhoudscontract voor 4 jaar afsluiten. Één volledig systeem, inclusief onderhoud
Interne Kennung: GSCAN 2025-04
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aankoop Illumina NovaSeq X-Plus DNA sequencer
Beschreibung: Het laboratorium maakt voor de next-gen sequencing o.a. gebruik van Illumina NovaSeq X-Plus systemen. I.v.m. leveringsverplichtingen t.o.v. de opdrachtgevers is een backup instrument onontbeerlijk. Het backup instrument moet dezelfde DNA libraries kunnen sequencen met dezelfde output specificaties. Daarom zijn alleen instrumenten uit de NovaSeq X-serie geschikt. Het instrument moet geleverd worden inclusief randapparatuur en software. GenomeScan zal met dit instrument ca. 500 Tb basensequentie per jaar kunnen sequencen. Het onderhoud is onderdeel van de overeenkomst. GenomeScan zal voor de sequencer een onderhoudscontract voor 4 jaar afsluiten. (Één volledig systeem, inclusief onderhoud gedurende 48 maanden)
Interne Kennung: 1