531320-2026 - Ergebnis
Tschechien – Grundstückspflege – Údržba nepronajatých pozemků v Ústeckém kraji pro období 2025-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba nepronajatých pozemků v Ústeckém kraji pro období 2025-2028
BeschreibungPředmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je zajištění údržby na pozemcích ve správě Státního pozemkového úřadu s územní působností Krajského pozemkového úřadu pro Ústecký kraj. Služby související s údržbou pozemků: • sečení pozemků, • kácení a ořez dřevin rostoucích mimo les, • rizikové kácení, • likvidace invazních druhů rostlina dřevin, • zdravotní, bezpečnostní a redukční prořez stromů, • bezpečnostní vazby stromů, • odstranění a likvidace pařezů, • mýcení náletových dřevin a keřů, • odvoz a likvidace dřevního odpadu v souladu se zákonem č. č. 185/2001 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů, • odkup dřevní hmoty, • úklid pozemků po provedených zásazích.
Interne KennungSZ SPU 372081/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
LosLOT-0005
TitelÚdržba nepronajatých pozemků Most, Teplice, Ústí nad Labem
Interne KennungSZ SPU 372081/2024-5
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky.
LosLOT-0004
TitelÚdržba nepronajatých pozemků Louny
Interne KennungSZ SPU 372081/2024-4
LosLOT-0003
TitelÚdržba nepronajatých pozemků Litoměřice
Interne KennungSZ SPU 372081/2024-3
LosLOT-0001
TitelÚdržba nepronajatých pozemků Děčín
Interne KennungSZ SPU 372081/2024-1
LosLOT-0002
TitelÚdržba nepronajatých pozemků Chomutov
Interne KennungSZ SPU 372081/2024-2