531333-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – wdrożenie usług, zakup systemu telemetrycznego wraz z modułami radiowymi teletransmisji danych z montażem i układem pomiaru wody w ramach projektu: E-usługi publiczne dla mieszkańców Gminy Kętrzyn
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelwdrożenie usług, zakup systemu telemetrycznego wraz z modułami radiowymi teletransmisji danych z montażem i układem pomiaru wody w ramach projektu: E-usługi publiczne dla mieszkańców Gminy Kętrzyn
Beschreibungwdrożenie usług, zakup systemu telemetrycznego wraz z modułami radiowymi teletransmisji danych z montażem i układem pomiaru wody w ramach projektu: E-usługi publiczne dla mieszkańców Gminy Kętrzyn. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączników nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung472166-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungWdrożenie usług, zakup systemu telemetrycznego wraz z modułami radiowymi teletransmisji danych z montażem i układem pomiaru wody w ramach projektu: E-usługi publiczne dla mieszkańców Gminy Kętrzyn. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.