See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met één leverancier voor de levering van duurzame werkkledij met respect voor de IAO-voorwaarden
Beschreibung: Voor een gedetailleerde omschrijving van de opdracht verwijzen we naar het bestek.
Interne Kennung: 2026/984/INK/CC/EVO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026/984/INK/CC/EVO - 1
Interne Kennung: 1