See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Offerteaanvraag onderzoek naar de plaatsbepaling van kwalitatief evaluatieonderzoek bij pakketbeheer
Beschreibung: Het doel van dit project is om een systematisch overzicht te verkrijgen van relevante kwalitatieve evaluatieonderzoeken in de langdurige zorg en deze onderzoeken inhoudelijk te beoordelen op kwaliteit, methodologische onderbouwing, verkregen inzichten (over werkingsmechanisme) en uitkomsten. Met een analyse van deze resultaten én een bespreking daarvan met experts, beoogt het project inzicht te bieden in de bruikbaarheid en toegevoegde waarde van kwalitatief evaluatieonderzoek voor richtlijnontwikkeling, pakketbeheer en pakketbeoordelingen. De opgedane inzichten vormen de basis voor het verder verkennen van de rol die kwalitatief evaluatieonderzoek kan spelen binnen de doorontwikkeling van pakketbeheer in de langdurige zorg. Het Zorginstituut wil pakketbeoordelingen in de Wlz de komende jaren verder ontwikkelen en beter laten aansluiten op de praktijk en heeft hiervoor 4 actielijnen geformuleerd: • Uitwerken en toepassen van de vier pakketcriteria in de Wlz. De vier pakketcriteria zijn: effectiviteit, kosteneffectiviteit, noodzakelijkheid en uitvoerbaarheid. • Gedeelde visie op pakketbeheer in de Wlz. • Verduidelijken criterium ‘Redelijkerwijs aangewezen op’ en de toepassing daarvan in de praktijk. Het criterium Redelijkerwijs aangewezen op gaat over het vaststellen of iemand aangewezen is op vergoeding van een bepaalde vorm van zorg. • Verder versterken en verbinden van kennis (kennisinfrastructuur) aan pakketbeheer in de Wlz. Dit onderzoek draagt bij aan de actielijn ‘Verder versterken en verbinden van kennis aan pakketbeheer in de Wlz’. (Dit rapport zal met de voorlopig gegunde partij worden gedeeld. Indien het rapport eerder is gepubliceerd zal deze zichtbaar zijn op onze website.)
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000