See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa 288 Mg chlorku poliglinu do wspomagania procesu oczyszczania ścieków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 288 Mg chlorku poliglinu do zwalczania skutków działania bakterii nitkowatych i poprawy sedymentacji osadu dla Oczyszczalni Ścieków „Sitkówka” w Nowinach k/Kielc, ul. Przemysłowa 93, 26-052 Nowiny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ dostępnej na stronie internetowej https://platformazakupowa.pl udostępnionej na stronie internetowej Spółki "Wodociągi Kieleckie" - www.wod-kiel.com.pl w zakładce "Przetargi"
Interne Kennung: KML-39/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312123 Polyaluminiumchlorid
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa 288 Mg chlorku poliglinu do wspomagana procesu oczyszczania ścieków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 288 Mg chlorku poliglinu do zwalczania skutków działania bakterii nitkowatych i poprawy sedymentacji osadu dla Oczyszczalni Ścieków „Sitkówka” w Nowinach k/Kielc, ul. Przemysłowa 93, 26-052 Nowiny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ dostępnej na stronie internetowej https://platformazakupowa.pl udostępnionej na stronie internetowej Spółki "Wodociągi Kieleckie" - www.wod-kiel.com.pl w zakładce "Przetargi".