2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych, położonych na obszarze Gminy Węgorzyno.
Beschreibung: 3.1 Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na odbiorze wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych, położonych na obszarze Gminy Węgorzyno
Vorherige Bekanntmachung: 757055-2024
Interne Kennung: ZP.271.7.2024.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na odbiorze wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych, położonych na obszarze Gminy Węgorzyno
Menge: 1 Stück