531391-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – „Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego ze sprzętem ratowniczo gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Boska Wola”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego ze sprzętem ratowniczo gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Boska Wola”
BeschreibungZakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego ze sprzętem ratowniczo gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Boska Wola - 1 szt.
Interne KennungZWI.271.1.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego - 1szt.
Interne KennungZakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego OSP Boska Wola
Menge1 Stück