See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego do Miejskiego Centrum Medycznego „Polesie” w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu medycznego do Miejskiego Centrum Medycznego „Polesie” w Łodzi, w podziale na 6 Pakietów (części): Pakiet 1 – Mata ewakuacyjna; Pakiet 2 – Wózek inwalidzki; Pakiet 3 – Krzesło ewakuacyjne; Pakiet 4 – Fotel ginekologiczny; Pakiet 5 – Analizator składu masy ciała; Pakiet 6 – Aparat USG mobilny – 2 szt. 2. Szczegółowy opis wymaganych parametrów technicznych sprzętu medycznego objętego zamówieniem, które Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć, zamontować/zainstalować oraz uruchomić określa załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie jest współfinansowane w ramach Umowy NR UM.AOS.U-29285.2025-00/4722/2025/498 o powierzenie grantu w ramach Projektu grantowego nr: FERS.03.07- IP.07-001/23 pod nazwą: „Dostępność Plus dla AOS”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Vorherige Bekanntmachung: 412709-2026
Interne Kennung: 3/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – Mata ewakuacyjna;
Beschreibung: Szczegółowy opis wymaganych parametrów technicznych sprzętu medycznego objętego zamówieniem, które Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć, zamontować/zainstalować oraz uruchomić określa załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung, 33112200 Ultraschallanlage
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Wózek inwalidzki;
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – Krzesło ewakuacyjne;
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – Fotel ginekologiczny
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 – Analizator składu masy ciała;
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 – Aparat USG mobilny – 2 szt.
Interne Kennung: Pakiet 6