2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT-seadmete ostmine
Beschreibung: Hanke esemeks on erinevad IT-seadmed - laua- ja sülearvutid, tahvelarvutid, monitorid, dokid, lisaseadmed, mobiiltelefonid, video ja esitlustehnika ning muud IT-seadmed, mis mahuvad mõiste „digitaalne töökoht“ alla. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311167-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osa 1
Beschreibung: Windowsi põhised laua- ja sülearvutid ning integreeritud dokiga monitorid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311167-0001
Los: LOT-0002
Titel: Osa 2
Beschreibung: Hanke osa esemeks on Apple Macbook või sellega samaväärsed sülearvutid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311167-0002
Los: LOT-0003
Titel: Osa 3
Beschreibung: Hanke osa esemeks on erinevad IT-seadmed - lisaseadmed, nutitelefonid, tahvelarvutid ning muud IT-seadmed, mis mahuvad mõiste „digitaalne töökoht“ alla. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311167-0003