531430-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste – ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE III/40833 MRAMOTICE PRŮTAH DPZ, IČ, PDPS, SP, AD
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE III/40833 MRAMOTICE PRŮTAH DPZ, IČ, PDPS, SP, AD
BeschreibungPředmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace ve stupni Dokumentace pro povolení stavby (DPZ), Dokumentace pro provádění stavby (PDPS), včetně soupisu prací (SP) a souvisejících průzkumů. Součástí zakázky je inženýrská činnost (IČ) nutná k zajištění vyjádření, stanovisek a podkladů nutných k podání žádosti o vydání povolení záměru stavby; dále je součástí ocenění výkonu autorského dozoru (AD) při vlastní realizaci akce. Předmětem projektové dokumentace je rekonstrukce silnice III/40833 v průtahu obcí Mramotice ve staničení km 0,004 – 1,192 (délka 1,188 km) vč. všech navazujících a souvisejících objektů jako je most ev.č. 40833-1, kanalizace a přípojky, přeložky inž. sítí, pěší komunikace, sjezdy k nemovitostem, rekonstrukce vodovodu, úprava místních komunikací - spojnice sil. III/40833 a III/40832 dl. 150 m, napojení na místní komunikace, zpevněné plochy, parkovací stání, vegetační úpravy, dopravní opatření, úprava objízdné trasy apod.
Interne Kennung376/2026/99 + 377/2026/99
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung376/2026/99 SoPP + 377/2026/99 SoAD
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme