2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veszélyes hulladék átvétele és elszállítása
Beschreibung: Keretszerződés megkötése a Polgári Erőmű Kft-ben képződő Veszélyes hulladék átvételelére (HAK 10 01 18 * gázok tisztításából származó, veszélyes anyagokat tartalmazó hulladék, füstgáz tisztításából származó pernye), tárolósilókból történő közvetlen átfejtésére Big-Bag vagy azzal egyenértékű zsákokba, majd a zsákok szállítókonténerbe rakodására, a szállítókonténer szállítójárműre helyezésére, közúti szállítására, és veszélyes hulladék tárolóba történő lerakására. Az elszállíttatani kívánt hulladék tervezett mennyisége: 1 500 000 +- 30% kg szűrőpernye / év, amely mennyiségből az Ajánlatkérő 1 050 000 kg szűrőpernye szállíttatására vállal kötelezettéget. Az elvárt szállítási kapacitásigény: minimum 15 000 kg/tervezett szállítás / alkalom, (konkrét Eseti megrendelés alapján).
Interne Kennung: EKR001183032026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az eljárás a 2014/24/EU irányelv szerint került lefolytatásra.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Nyertes ajánlattevő feladata a keretszerződés keretében a Polgári Erőmű Kft. kazánjához tartozó füstgáztisztító berendezésben keletkező, Megrendelő által átadott veszélyesnek minősülő hulladék anyag elszállítása és a hulladéklerakással, valamint a hulladéklerakóval kapcsolatos egyes szabályokról és feltételekről szóló 20/2006. (IV. 5.) KvVM rendelet 4. § (3) bekezdés c) pontja szerinti C besorolású műszaki védelemmel ellátott hulladéklerakó részére átadása ártalmatlanítás céljára. Az elszállíttatani kívánt hulladék tervezett mennyisége: 1 500 000 +- 30% kg szűrőpernye / év, amely mennyiségből az Ajánlatkérő 1 050 000 kg szűrőpernye szállíttatására vállal kötelezettéget. Az elvárt szállítási kapacitásigény: minimum 15 000 kg/tervezett szállítás / alkalom, (konkrét Eseti megrendelés alapján). A szűrőpernye besorolása a 10 01 18* kódszámú „gázok tisztításából származó, veszélyes anyagokat tartalmazó hulladék” kódszámmal történik, amely ártalmatlanítása a hulladéklerakással, valamint a hulladéklerakóval kapcsolatos egyes szabályokról és feltételekről szóló 20/2006. (IV. 5.) KvVM rendelet 4. § (3) bekezdés c) pontja szerinti C besorolású műszaki védelemmel ellátott hulladéklerakón történik. Nyertes ajánlattevő a teljesítés során a tárolósilóból BIG-BAG vagy azzal egyenértékű zsákba lefejtett szűrőpernyét a szállítókonténerbe helyező rakodógépet, valamint a szállítandó hulladék vonatkozásában a jogszabályi előírásoknak megfelelő multiliftes szállító tehergépjárművet és a jogszabályokban előírt jogosultságokkal rendelkező képzett szakembereket (kezelőszemélyzet) köteles biztosítani a Szerződés szerinti kötelezettségeinek megfelelő, és időben történő elvégzéséhez, továbbá vállalja, hogy a szerződésből következő feladatok teljesítését a tevékenységhez kapcsolódó szakmai jogszabályokban rögzített előírások szerint végzi el. Nyertes ajánlattevőnek – legkésőbb a szerződés aláírásáig, rendelkeznie kell a szerződésteljesítés keretében végzendő tevékenységekre vonatkozó érvényes Környezetvédelmi felelősségbiztosítással, melynek kártérítési limitje legalább 35 millió HUF, amelyet a szerződés hatálya alatt folyamatosan fenn kell tartania (szerződéskötési feltétel). A veszélyes hulladék BIG- BAG vagy azzal egyenértékű zsákba történő átfejtése az erőmű 2 db, 160 és 60 m³ -es silóiból az erre a célra kialakított csatlakozókon keresztül történik. Az átfejtéshez szükséges BIG – BAG vagy azzal egyenértékű zsákok biztosítása a vállalkozó feladata. A zsákok típusát és méretét a műszaki leírás tartalmazza. A lefejtési feladattal, ill. a tárolókonténer elhelyezésével, valamint a munkakörnyezettel kapcsolatos műszaki részletek bemutatása a melléklet technológiai vázlat és méretezett helyszínrajz - a műszaki leírás 2. és 3. számú melléklete - alapján történik. A Big-bag zsák egyenértékűségének megállapításához szükséges részletes követelményeket a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Kr. 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. A szolgáltatással összefüggő részletes elvárásokat a közbeszerzési dokumentumok részét képező Műszaki leírás és a Szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001183032026/1