See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa jednorazowego i drobnego sprzętu oraz materiałów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę jednorazowego i drobnego sprzętu oraz materiałów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, asortyment ujęty w 76 Grupach Asortymentowych
Interne Kennung: SzS.ZP.261.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wykonawca przygotowuje ofertę przy pomocy interaktywnego „Formularza ofertowego” udostępnionego przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczonego w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe” oraz zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (formularz asortymentowo-cenowy). Formularz asortymentowo-cenowy stanowi integralną część Formularza ofertowego. Dokumenty, oświadczenia, lub podmiotowe środki dowodowe, przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą: a) oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz na Załączniku nr 3a do SWZ tj. Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego b) w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w pkt. a) każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składa oddzielnie jako oświadczenie własne c) przedmiotowe środki dowodowe tj.: - oświadczenie, że oferowany asortyment posiada dokumenty wymagane przez obowiązujące prawo na podstawie których może być wprowadzony do obrotu i stosowania w placówkach ochrony zdrowia RP (Załącznik nr 5 do SWZ) d) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (o ile dotyczy) e) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy (np. umowa o współdziałaniu). Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy (o ile dotyczy). Oferta powinna być podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy, zgodnie z formą reprezentacji Wykonawcy określoną w rejestrze lub innym dokumencie, właściwym dla danej formy organizacyjnej Wykonawcy albo przez upełnomocnionego przedstawiciela Wykonawcy. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim w formie elektronicznej. Jeżeli oferta zawiera informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, Wykonawca powinien nie później niż w terminie składania ofert, zastrzec, że nie mogą one być udostępnione oraz wykazać, iż zastrzeżone informacje stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa. Informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa powinny zostać złożone w osobnym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem polecenia „Załącznik stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa” a następnie wraz z plikami stanowiącymi jawną część zaszyfrowane.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion, 33141310 Spritzen, 33141641 Sonden, 33157110 Sauerstoffmasken, 33141200 Katheter, 33141615 Urinbeutel, 33141620 Sanitätspacks, 33171300 Epiduralset, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33141640 Dränvorrichtungen, 31711140 Elektroden, 33141111 Klebeverband, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz, 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA 1
Beschreibung: 1 Jałowy przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych - uniwersalny ostry kolec, odpowietrznik z filtrem bakteryjnym. Filtr płynu o średnicy oczek 15um, wyposażony w zaciskacz rolkowy pozostający trwale w ustawionej pozycji, z uchwytem na dren oraz otworem na kolec po zakończonej infuzji. Minimalna długość drenu 150 cm, zakończenie drenu luer-lock. Zestaw niepirogenny i nietoksyczny w całości pozbawiony lateksu oraz szkodliwych ftalanów. Opakowanie jednostkowe typu blister-pack folia-papier szt. 240 000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji w przypadku niewyczerpania wartości umowy, o której mowa w § 5 ust. 1 umowy, w „okresie podstawowym” określonym w § 10 umowy. Decyzję co do możliwości skorzystania z prawa opcji Zamawiający uzależnia od swoich bieżących potrzeb oraz wykorzystania wartości umowy określonej w § 5 ust. 1 umowy. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych dostaw jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego. Wszystkie wymagania zawarte w umowie i SWZ dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku zastosowania prawa opcji żadna cena wskazana w Formularzu asortymentowo-cenowym Wykonawcy, nie ulegnie zmianie za wyjątkiem przypadków i na zasadach opisanych w umowie. Przy zastosowaniu prawa opcji Wykonawca będzie świadczył dostawy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy, następujących po dniu, wskazanym w umowie jako dzień zakończenia świadczenia dostawy w „okresie podstawowym”. Zamawiający może wykonać prawo opcji wielokrotnie i w dowolnym dniu przed upływem „okresu podstawowego” lub w okresie obowiązywania umowy wskutek skorzystania z opcji. Zamawiający złoży Wykonawcy oświadczenie o zastosowaniu prawa opcji. Niezłożenie oświadczenia we wskazanym w zdaniu poprzednim terminie będzie oznaczało, że Zamawiający rezygnuje z zastosowania prawa opcji. W przypadku zastosowania przez Zamawiającego prawa opcji oświadczenie, o którym mowa w ust. 6 będzie stanowiło integralną część Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA 2
Beschreibung: 1 Jałowa trzyczęściowa strzykawka, wysoka przezroczystość komory strzykawki pozwalająca na kontrolę zawartości, 1ml TBC szt. 5 000 2 Jałowa trzyczęściowa strzykawka, wysoka przezroczystość komory strzykawki pozwalająca na kontrolę zawartości, 1ml insulina szt. 3 000 3 Jałowa dwuczęściowa strzykawka, wysoka przezroczystość komory strzykawki pozwalająca na kontrolę zawartości, 2/3 ml z podziałką 0,1ml szt. 109 800 4 Jałowa dwuczęściowa strzykawka, wysoka przezroczystość komory strzykawki pozwalająca na kontrolę zawartości, 5/6 ml z podziałką 0,2ml szt. 184 800 5 Jałowa dwuczęściowa strzykawka, wysoka przezroczystość komory strzykawki pozwalająca na kontrolę zawartości, 10/12 ml z podziałką 0,5ml szt. 174 800 6 Jałowa dwuczęściowa strzykawka, wysoka przezroczystość komory strzykawki pozwalająca na kontrolę zawartości, 20/24 ml z podziałką 1,0ml szt. 128 000 7 Jałowa trzyczęściowa strzykawka, wysoka przezroczystość komory strzykawki pozwalająca na kontrolę zawartości, 50/60 ml z końcówką Luer-Lock do pomp infuzyjnych strzykawkowych Ascor, Fresenius, z gumowym tłokiem z podwójnym uszczelnieniem. Strzykawka ma posiadać na cylindrze min. logo producenta i typ strzykawki w celu poprawnej identyfikacji używanej strzykawki na wyświetlaczu menu pompy infuzyjnej. szt. 23 500 8 Jałowa strzykawka do pomp infuzyjnych strzykawkowych Ascor, Fresenius 50/60ml bursztynowa, z końcówką Luer-Lock . Strzykawka ma posiadać na cylindrze min. logo producenta i typ strzykawki w celu poprawnej identyfikacji używanej strzykawki na wyświetlaczu menu pompy infuzyjnej szt. 8 000 9 Jałowa trzyczęściowa strzykawka, wysoka przezroczystość komory strzykawki pozwalająca na kontrolę zawartości 100 ml z centrycznym stożkiem do łączenia z cewnikiem oraz nasadką Luer-Lock szt. 8 250
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA 3
Beschreibung: 1 Przenośna mata na podłogę o dużej chłonności płynów (3 l/m²) rozmiar 71x101 cm /±1. Budowa maty wielowarstwowa, wierzchnia warstwa hydrofilowa o trwałej niestrzępiącej się konstrukcji, wewnętrzna warstwa celulozowo poliestrowa o wysokiej chłonności, foliowy spód nieprzemakalny, antypoślizgowy na całej powierzchni, zapobiegający ślizganiu się produktu po mokrej podłodze. Pakowana indywidualnie w folię. szt. 130 2 Przenośna mata na podłogę o dużej chłonności płynów (3 l/m²) rozmiar 71x142 cm /±2. Budowa maty wielowarstwowa, wierzchnia warstwa hydrofilowa o trwałej niestrzępiącej się konstrukcji, wewnętrzna warstwa celulozowo poliestrowa o wysokiej chłonności, foliowy spód nieprzemakalny, antypoślizgowy na całej powierzchni, zapobiegający ślizganiu się produktu po mokrej podłodze. Pakowana indywidualnie w folię. szt. 200
Los: LOT-0004
Titel: GRUPA 4
Beschreibung: 1 Jałowa strzykawka trzyczęściowa z końcówką Luer-Lock, cylinder z tłokiem oraz bezlateksowy uszczelniacz, dla lepszego przesuwania tłoka . Wysoka przeźroczystość komory wraz z wyraźną skalą i silikonową powłoką ułatwiającą użytkowanie i dawkowanie leków, pozwalająca na kontrolę zawartości. Strzykawka posiada pierścień zabezpieczający tłok przed przypadkowym wysunięciem się z cylindra, poj. 20 ml szt 950 2 Jałowa strzykawka trzyczęściowa z końcówką Luer-Lock, cylinder z tłokiem oraz bezlateksowy uszczelniacz, dla lepszego przesuwania tłoka . Wysoka przeźroczystość komory wraz z wyraźną skalą i silikonową powłoką ułatwiającą użytkowanie i dawkowanie leków, pozwalająca na kontrolę zawartości. Strzykawka posiada pierścień zabezpieczający tłok przed przypadkowym wysunięciem się z cylindra, poj. 10 ml szt 500 3 Jałowa strzykawka trzyczęściowa z końcówką Luer-Lock, cylinder z tłokiem oraz bezlateksowy uszczelniacz, dla lepszego przesuwania tłoka . Wysoka przeźroczystość komory wraz z wyraźną skalą i silikonową powłoką ułatwiającą użytkowanie i dawkowanie leków, pozwalająca na kontrolę zawartości. Strzykawka posiada pierścień zabezpieczający tłok przed przypadkowym wysunięciem się z cylindra, poj. 5 ml szt 700 4 Jałowa strzykawka trzyczęściowa z końcówką Luer-Lock, cylinder z tłokiem oraz bezlateksowy uszczelniacz, dla lepszego przesuwania tłoka . Wysoka przeźroczystość komory wraz z wyraźną skalą i silikonową powłoką ułatwiającą użytkowanie i dawkowanie leków, pozwalająca na kontrolę zawartości. Strzykawka posiada pierścień zabezpieczający tłok przed przypadkowym wysunięciem się z cylindra, poj. 2/3 ml szt 200
Los: LOT-0005
Titel: GRUPA 5
Beschreibung: 1 Jednorazowy zestaw do lewatywy składający się z worka, drenu z zaciskiem blokujący dopływ płynu oraz giętkiej niekaleczącej kanki doodbytniczej szt. 1 000
Los: LOT-0006
Titel: GRUPA 6
Beschreibung: 1 Jałowa sonda do karmienia przez nos – dwa otwory boczne, atraumatyczny zamknięty koniec z łącznikiem Luer-Lock z zamknięciem, pozbawiona ftalanów (substancji silnie toksycznych), rozm. 4CH, dł. 38 cm lub 40cm szt. 10 2 Jałowa sonda do karmienia przez nos – dwa otwory boczne, atraumatyczny zamknięty koniec z łącznikiem Luer-Lock z zamknięciem, pozbawiona ftalanów (substancji silnie toksycznych), rozm. 6CH, dł. 38 cm lub 40cm szt. 70 3 Jałowa sonda do karmienia przez nos – dwa otwory boczne, atraumatyczny zamknięty koniec z łącznikiem Luer-Lock z zamknięciem, pozbawiona ftalanów (substancji silnie toksycznych), rozm. 8CH, dł. 38 cm lub 40cm szt. 130 4 Jałowa sonda do karmienia przez nos – dwa otwory boczne, atraumatyczny zamknięty koniec z łącznikiem Luer-Lock z zamknięciem, pozbawiona ftalanów (substancji silnie toksycznych), rozm.10 CH, dł. 38 cm lub 40cm szt. 10 5 Jałowa sonda żołądkowa – dwa duże otwory boczne, atraumatyczny zamknięty koniec z łącznikiem Luer-Lock z zamknięciem , odporna na zaginanie, rozm. 14CH dł.min. 80cm szt. 210 6 Jałowa sonda żołądkowa – dwa duże otwory boczne, atraumatyczny zamknięty koniec z łącznikiem Luer-Lock z zamknięciem , odporna na zaginanie, rozm.16CH dł.min.80cm szt. 760 7 Jałowa sonda żołądkowa – dwa duże otwory boczne, atraumatyczny zamknięty koniec z łącznikiem Luer-Lock z zamknięciem, odporna na zaginanie, rozm. 18CH dł.min.80cm szt. 430 8 Jałowa sonda żołądkowa – dwa duże otwory boczne, atraumatyczny zamknięty koniec z łącznikiem Luer-Lock z zamknięciem , odporna na zaginanie, rozm. 20CH dł.min.80cm szt. 170 9 Jałowa sonda żołądkowa – dwa duże otwory boczne, atraumatyczny zamknięty koniec z łącznikiem Luer-Lock z zamknięciem , odporna na zaginanie, rozm. 22CH dł.min.80cm szt. 110 10 Jałowa sonda żołądkowa – dwa duże otwory boczne, atraumatyczny zamknięty koniec, odporna na zaginanie, rozm. 24CH dł.min.80cm szt. 90 11 Jałowa sonda żołądkowa – dwa duże otwory boczne, atraumatyczny zamknięty koniec, odporna na zaginanie, rozm. 26CH dł.min.80cm szt. 40 12 Jałowa sonda żołądkowa – dwa duże otwory boczne, atraumatyczny zamknięty koniec, odporna na zaginanie, rozm. 28CH dł.min.80cm szt. 70 13 Jałowa sonda żołądkowa – dwa duże otwory boczne, atraumatyczny zamknięty koniec, odporna na zaginanie, rozm. 30CH dł.min.80cm szt. 60 14 Jałowa sonda żołądkowa – dwa duże otwory boczne, atraumatyczny zamknięty koniec, odporna na zaginanie, rozm. 32CH dł.min.80cm szt. 40
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141641 Sonden
Los: LOT-0007
Titel: GRUPA 7
Beschreibung: 1 Wąsy tlenowe, przeznaczone dla jednego pacjenta, do prowadzenia terapii tlenem, przepływ tlenu uzależniony od 2-6 l/min. Wąsy wykonane z PCV, pozbawione ftalanów. Długość 150 + 50 cm, 50 cm wykonane z silikonu. Część donosowa bardzo miękka, anatomicznie wyprofilowana, końcówki zakrzywione, minimalizujące traumatyzację śluzówki. Ze standardowym złączem zewnętrznym o przekroju gwiazdkowym. szt 11 000 2 Wąsy tlenowe, przeznaczone dla jednego pacjenta, do prowadzenia terapii tlenem, przepływ tlenu uzależniony od 2-6 l/min. Wąsy wykonane z PCV, pozbawione ftalanów. Długość 450 + 50 cm, 50 cm wykonane z silikonu. Część donosowa bardzo miękka, anatomicznie wyprofilowana, końcówki zakrzywione, minimalizujące traumatyzację śluzówki. Ze standardowym złączem zewnętrznym o przekroju gwiazdkowym. szt 3 500
Los: LOT-0008
Titel: GRUPA 8
Beschreibung: 1 Sterylny nebulizator lekowy dla dorosłych z maską i drenem o długości min 200 cm L, XL op.zbiorcze 100 szt szt 4 000 2 Sterylny nebulizator lekowy dla dzieci z maską i drenem o długości min 200 cm a Rozm. M op.zbiorcze 100 szt szt. 500 b Rozm. S op.zbiorcze 100 szt szt 300 3 Sterylna maska tlenowa pediatryczna z drenem o długości min 200 cm a Rozm. M op.zbiorcze 100 szt szt 30 b Rozm. S op.zbiorcze 100 szt szt 10 4 Sterylna maska tlenowa dla dorosłych z drenem o długości min 200 -215 cm L, XL op.zbiorcze 100 szt szt 400 5 Sterylna maska tlenowa z workiem i drenem o długości min 200 cm L, XL op.zbiorcze 100 szt szt 1 500
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157110 Sauerstoffmasken
Los: LOT-0009
Titel: GRUPA 9
Beschreibung: 1 Sterylny cewnik Foleya pediatryczny , z prowadnicą-dwudrożny, latex obustronnie silikonowany rozm 6 FR op.zbiorcze 10 szt szt 10 2 Sterylny cewnik Foleya pediatryczny , z prowadnicą-dwudrożny, latex obustronnie silikonowany rozm.8 FR op.zbiorcze 10 szt szt 10 3 Sterylny cewnik Foleya pediatryczny , z prowadnicą-dwudrożny, latex obustronnie silikonowany rozm.10 FR op.zbiorcze 10 szt szt 10 4 Sterylny cewnik Foleya dwudrożny, latex obustronnie silikonowany rozm. 12FR op.zbiorcze 10 szt szt 50 5 Sterylny cewnik Foleya dwudrożny, latex obustronnie silikonowany rozm. 14FR op.zbiorcze 10 szt szt 1 200 6 Sterylny cewnik Foleya dwudrożny, latex obustronnie silikonowany rozm. 16FR op.zbiorcze 10 szt szt 3 100 7 Sterylny cewnik Foleya dwudrożny, latex obustronnie silikonowany rozm. 18FR op.zbiorcze 10 szt szt 4 000 8 Sterylny cewnik Foleya dwudrożny, latex obustronnie silikonowany rozm. 20FR op.zbiorcze 10 szt szt 550 9 Sterylny cewnik Foleya dwudrożny, latex obustronnie silikonowany rozm. 22FR op.zbiorcze 10 szt szt 140 10 Sterylny cewnik Foleya dwudrożny, latex obustronnie silikonowany rozm. 24FR op.zbiorcze 10 szt szt 10 11 Sterylny, przylepny , pediatryczny worek do pobierania próbek moczu dla dziewczynek op.zbiorcze 100 szt. szt 200 12 Sterylny, przylepny, pediatryczny worek do pobierania próbek moczu dla chłopców op.zbiorcze 100 szt szt 1 100 13 Worek do zbiórki moczu, jednorazy, jałowy, jednodniowy. Poj. 2000 ml skalowany co 100ml, dren dł.ok.90 cm z zastawką antyzwrotną na wlocie do komory worka, kranik przesuwny typu T do zlewania moczu. Wykonany z medycznego PCV. Pakowane indywidulanie w worek foliowy ze wskazanym miejcem prawidłowego otwarcia. szt 25 600 14 Zestaw do pomiaru diurezy godzinowej, sterylny. Dwuświatłowy dren łączący 150 cm, łącznik do cewnika foley wyposażony w płaski, łatwy do zdezynfekowania bezigłowy port do pobierania próbek z przezroczystym okienkiem podglądu do kontroli obecności moczu i procesu pobierania próbki oraz w uchylną zastawkę antyzwrotną, na wejściu do komory dren zabezpieczony spiralą antyzagięciową na odcinku min. 5 cm, komora pomiarowa 500 ml, wyposażona w zabudowany, niemożliwy do przekłucia filtr hydrofobowy, cylindryczna komora precyzyjnego pomiaru wyskalowana linearnie od 1 do 40 ml co 1 ml, z cyfrowym oznaczeniem co 5 ml, komory pomiarowej od 40 do 90 ml co 5 ml i od 90 do 500 ml co 10 ml. Opróżnianie komory poprzez przekręcenie zaworu o 90 st. bez manewrowania komorą, niewymienny worek na mocz 2000 ml połączony fabrycznie, z klamrami stabilizującymi i zabezpieczajacymi przed przypadkowym wypięciem z haczyków mocujących, posiadający filtr hydrofobowy, zastawkę antyzwrotną oraz kranik typu T podwieszany ku górze w otwartej zakładce. Worek skalowany co 100 ml od 25 ml. Możliwość podwieszania zestawu na minimum 2 niezależne sposoby oraz zamontowania haka do podwieszania na dwóch poziomach mocowania. Na komorze graficzna instrukcja sposobu mocowania systemu do łóżka. System oznaczony logo producenta na komorze pomiarowej i worku na mocz. Nie zawiera lateksu (oznaczenie na produkcie) szt 1 15 Plastikowe uchwyty do worków na mocz do okrągłych i kwadratowych ram łóżek op. zbiorcze 10 szt szt 1 500
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141615 Urinbeutel
Los: LOT-0010
Titel: GRUPA 10
Beschreibung: 1 Sterylny cewnik Nelatona – dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 8, dł min. 40cm szt. 10 2 Sterylny cewnik Nelatona – dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 10, dł min. 40cm szt. 100 3 Sterylny cewnik Nelatona – dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 12 dł min. 40cm szt. 140 4 Sterylny cewnik Nelatona – dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 14 dł min. 40cm szt. 120 5 Sterylny cewnik Nelatona – dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 16, dł min. 40cm szt. 90 6 Sterylny cewnik Nelatona – dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 18, dł min. 40cm szt. 90 7 Sterylny cewnik Nelatona – dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 20 dł min. 40cm szt. 40 8 Sterylny cewnik Nelatona – dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 22 dł min. 40cm szt. 30 9 Sterylny cewnik Nelatona – dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 24 dł min. 40cm szt. 15 10 Sterylny cewnik TIEMAN– dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 8 dł min. 40 cm szt. 10 11 Sterylny cewnik TIEMAN– dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 10 dł min. 40 cm szt. 90 12 Sterylny cewnik TIEMAN– dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 12 dł min. 40 cm szt. 570 13 Sterylny cewnik TIEMAN– dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 14 dł min. 40 cm szt. 100 14 Sterylny cewnik TIEMAN– dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 16 dł min. 40 cm szt. 90 15 Sterylny cewnik TIEMAN– dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 18 dł min. 40 cm szt. 60 16 Sterylny cewnik TIEMAN– dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 20 dł min. 40 cm szt. 50 17 Sterylny cewnik TIEMAN– dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 22 dł min. 40 cm szt. 70 18 Sterylny cewnik TIEMAN– dwa otwory boczne, atraumatyczny, zamknięty koniec, rozm. CH 24 dł min. 40 cm szt. 60 19 Sterylny cewnik COUVELAIRA, rozm. CH 14 do CH 24 a CH 14 szt. 30 b CH 16 szt. 80 c CH 18 szt. 60 d CH 20 szt. 40 e CH 22 szt. 100 f CH 24 szt. 60
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0011
Titel: GRUPA 11
Beschreibung: 1 Strzygarka chirurgiczna z ładowarką do przygotowania pola operacyjnego z uchwytem umożliwiającym łatwe umycie i dezynfekcję szt 12 3 Jednorazowego użytku ostrza kompatybilne z oferowaną strzygarką. Max wysokość strzyżenia 0,3 mm, szerokość strzyżenia 32 mm, pakowane pojedynczo, posiadające nr seryjny (lot) bezpośrednio na każdym ostrzu szt 3 000 4 Jednorazowego użytku ostrza kompatybilne z oferowaną strzygarką. Do strzyżenia długich włosów, pakowane pojedynczo, posiadające nr seryjny (lot) bezpośrednio na każdym ostrzu szt 200
Los: LOT-0012
Titel: GRUPA 12
Beschreibung: 1 Sonda moczowodowa z zakończeniem prostym typu oliwka, wykonana z materiału plastycznego Neoplex, z dwoma otworami drenażowymi, dostarczany w zestawie z mandrynem poliestrowym oraz łącznikiem. Długość 70cm, skalowany co 1cm. a Rozmiar 4 F szt. 1 b Rozmiar 5 F szt. 1 c Rozmiar 6 F szt. 1 d Rozmiar 7 F szt. 1 2 Cewniki moczowodowe typ TIEMAN. Zakończenie zagięte z oliwką wykonane z wysokiej klasy materiału Poliamid , dł. 74cm, widoczne radiologicznie, skalowane co 1 cm, z mandrynem, pakowane z łącznikiem LUER. Pakowane pojedynczo, sterylne a Rozmiar 4 F szt. 20 b Rozmiar 5 F szt. 60 c Rozmiar 6 F szt. 80 d Rozmiar 7 F szt. 10 3 Igła typu Chiba 18G dł 20cm szt. 10 4 Prowadnica wymienna typu Lunderquist, wykonana ze stali nierdzewnej. Koniec dystalny typu J, miękki na dł. 4,5cm, półsztywny na dł. 5,5cm, sztywny na dalszej części. Średnica 0.035", długość 85cm. Produkt sterylny szt. 10 5 Zestaw do przezskórnej nefrostomii z rozrywalną koszulką składający się z: -kateter typu Pigtail z materiału dwuwarstwowego (wewnętrzna twarda i zewnętrzna miękka) -dwie igły punkcyjne skalowane co 1 cm -prowadnica Seldingera J 0,038”x 80 cm -zestaw rozszerzadeł (dilatatory) z rozrywalną koszulką na ostatnim rozszerzadle-łącznik do worka na mocz -szpulka do obszycia cewnika -zestaw sterylny, pakowany podwójnie folia, folia-papier Rozmiar 12 CH. zest 110 6 Nefrostomia 2-stopniowa hydrofilna: -cewnik wykonany z poliuretanu, długość całkowita 250 mm -długość z zagięciem typ.J 215 mm -rozmiar CH 9 -igła z mandrynem do wyprostowania cewnika -koniec do-nerkowy pokryty hydrożelem na dł. 90 mm -łącznik do worka na mocz -igła 2 częściowa 18 G dł.20 cm -prowadnica Lunderquista z miękkim bezpiecznym końcem typ J zest 130 7 Zestaw do cystotomii składający się z: -rozdzieralny trokar -cewnik -ostrze –zacisk -silikonowa tulejka do umocowania cewnika worek na mocz 2L Rozmiar 14Ch zest 30 8 Zestaw do szynowania wewnętrznego moczowodu. W skład zestawu wchodzi: cewnik DJ wykonany z silikonu. Każdy stent jest dostarczany w zestawie z: popychaczem sterowalnym o dł. 40cm, prowadnicą z powłoką teflonową o śr. 0.035" dł. 150cm z nieruchomym rdzeniem. System otwarty-otwarty. Rozmiar cewnika CH6 i CH7 o dł. 24-28 cm oraz CH8 o dł. 26-28 cm. Cewnik wykonany z materiału biokompatybilnego, z maksymalnym czasem stosowania do 12 miesięcy potwierdzonym w oryginalnej instrukcji obsługi producenta. Produkt sterylny. a Rozmiar 6F odległość między pętlami 24 cm zest 15 b Rozmiar 6F odleglość między pętlami 26 cm zest 90 c Rozmiar 6F odleglość między pętlami 28 cm zest 10 d Rozmiar 7F odleglość między pętlami 24 cm zest 5 e Rozmiar 7F odleglość między pętlami 26 cm zest 80 f Rozmiar 7F odleglość między pętlami 28 cm zest 10 g Rozmiar 8F odleglość między pętlami 26 cm zest 25 h Rozmiar 8F odleglość między pętlami 28 cm zest 5 9 Zestaw do szynowania śródoperacyjnego moczowodu. W skład zestawu wchodzi: cewnik DJ wykonany z silikonu. Każdy stent jest dostarczany w zestawie z: popychaczem sterowalnym o dł. 40cm, prowadnicą z powłoką teflonową o śr. 0.035" dł. 150 cm z nieruchomym rdzeniem. System zamknięty-zamknięty. Rozmiar cewnika CH6 i CH7 o dł. 24-28 cm. Cewnik wykonany z materiału biokompatybilnego, z maksymalnym czasem stosowania do 12 miesięcy potwierdzonym w oryginalnej instrukcji obsługi producenta. Produkt sterylny. a Rozmiar 6F odległość między pętlami 24 cm zest 5 b Rozmiar 6F odleglość między pętlami 26 cm zest 5 c Rozmiar 6F odleglość między pętlami 28 cm zest 5 d Rozmiar 7F odleglość między pętlami 24 cm zest 5 e Rozmiar 7F odleglość między pętlami 26 cm zest 5 f Rozmiar 7F odleglość między pętlami 28 cm zest 5 10 Zestaw do szynowania moczowodów. Cewnik wykonany z materiału dwuwarstwowego, innego niż poliuretan, sztywny w środku, miękki na zewnątrz, z pamięcią kształtu. Każdy stent jest dostarczany w zestawie z popychaczem prostym w zestawach do URS dł. 75cm oraz sterowalnym do cystostoku o dł. 40 cm, prowadnica nitinolowa z powłoką hydrofilową o średnicy 0.035” dł. 150 cm. System otwarty/otwarty. Rozmiar: CH4.8, CH6, CH7 o dł. 24-28 cm. Cewnik wykonany z materiału biokompatybilnego, z maksymalnym czasem stosowania do 12 miesięcy potwierdzonym w oryginalnej instrukcji obsługi producenta. Produkt sterylny. a Rozmiar 4,8F odleglość między pętlami 24 cm zest 25 b Rozmiar 4,8F odleglość między pętlami 26 cm zest 420 c Rozmiar 4,8F odleglość między pętlami 28 cm zest 20 d Rozmiar 6F odleglość między pętlami 24 cm zest 2 e Rozmiar 6F odleglość między pętlami 26 cm zest 12 f Rozmiar 6F odleglość między pętlami 28 cm zest 20 g Rozmiar 7F odleglość między pętlami 28cm zest 12 11 Zestaw do szynowania moczowodów. Cewnik wykonany z materiału dwuwarstwowego, innego niż poliuretan, sztywny w środku, miękki na zewnątrz, z pamięcią kształtu. Każdy stent jest dostarczany w zestawie z popychaczem prostym: zestaw cystoskopowy dł. 40cm, zestaw do URS dł. 75cm, prowadnica z powłoką teflonową o średnicy 0.035” dł. 150 cm z nieruchomym rdzeniem. (...) Grupa zawiera 29 pozycji asortymentowych Ze względu na ograniczoną ilość znaków w Ogłoszeniu szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poz. 11- 29 znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141641 Sonden, 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0013
Titel: GRUPA 13
Beschreibung: 1 Sterylne łączniki proste o konstrukcji schodkowej do drenów o rozm 7 -10 Ch szt 30 2 Sterylne łączniki proste o konstrukcji schodkowej do drenów o rozm 9 -12 Ch szt 10 3 Sterylne łączniki proste o konstrukcji schodkowej do drenów o rozm 12 -18 Ch szt 5 4 Sterylne łączniki proste o konstrukcji schodkowej do drenów o rozm 18 -24 Ch szt 5 5 Sterylne łączniki proste o konstrukcji schodkowej do drenów o rozm 24 -32 Ch szt 5 6 Sterylne łączniki typu Y o konstrukcji schodkowej do drenów o rozm 16 -20 Ch szt 5 7 Sterylne łączniki typu Y o konstrukcji schodkowej do drenów o rozm 20 -32 Ch szt 5 8 Sterylne łączniki typu Y o konstrukcji schodkowej do drenów o rozm 24 -32 Ch szt 5 9 Sterylna zatyczka do cewników i drenów o budowie schodkowej, pakowana pojedynczo rozmiar uniwersalny szt 2 500 10 Sterylny zaciskacz do pępowiny z zatrzaskiem zabezpieczającym przed otwarciem, pakowany pojedynczo szt 1 000 11 Sterylne jednorazowe nożyczki do przecinania zaciskacza do pępowiny szt 500
Los: LOT-0014
Titel: GRUPA 14
Beschreibung: 1 Zestaw do znieczuleń zewnątrzoponowych z igłą typu TUOHY, cewnikiem epiduralnym - z cewnikiem 0,45x0,85 zamknięty koniec trzy otwory boczne, łącznikiem do cewnika, filtrem zewnątrzoponowym 0,2 mikrometra, strzykawką niskooporową 10 ml, igła 18G 1,3x80mm szt 100 2 Igła do znieczuleń podpajęczynówkowych STANDARD, 26 G długość 88 mm (brązowa) szt 350 3 Igła prowadząca 20 G kompatybilna z igłą do znieczuleń podpajęczynówkowych 26 G, długość 88 mm szt 250 4 Igła do znieczuleń podpajęczynówkowych STANDARD roz. 26 G/120 mm szt 25 5 Zespoły kraników, rampa 3-kranikowa wielokolorowa szt 2 500 6 Zespoły kraników, rampa 5-kranikowa wielokolorowa szt 550 7 Trójdrożny kranik odcinający typu Luer Lock do prowadzenia terapii dożylnej. Wszystkie ramiona kranika zaopatrzone w koreczki. Sterylny, pakowany pojedynczo, bezlateksowy, wykonany z poliwęglanu. Osiowo i promieniście ruchoma nakrętka lock zapewniająca bezpieczne połączenie. Ciągły prosty strumień w kanałach w celu dokładnego monitorowania ciśnienia, kranik w kolorze niebieskim szt 2 100 8 Zestaw do kaniulacji dużych naczyń metodą Seldingera, dwuświatłowy, zestaw zawierający cewnik dł. 20cm, odporną na zaginanie i załamywanie prowadnicę wykonaną z rdzenia niklowo tytanowego, bezigłowe zastawki na końcu dreników oraz możliwość monitorowania położenia cewnika w trakcie zakładania pod kontrolą EKG 7F/20/ kanały 16/16G szt 150 9 Zestaw do kaniulacji dużych naczyń matodą Seldingera, dwuświatłowy zestaw zawierający cewnik o dużym przepływie i dł. 20 cm, modyfikowaną igłę Seldingera ze zintegrowaną zastawką (z bocznym portem), odporną na zaginanie i załamywanie wykonaną z rdzenia niklowo tytanowego, bezigłowe zastawki na końcu dreników oraz możliwość monitorowania położenia cewnika w trakcie zakładania pod kontrolą EKG 7F/20/ kanały 13/13G szt 20 10 Aparat do przygotowywania i pobierania leków z butelek typu Mini-Spike, dla wszystkich opakowań o pojemności od 3 - 1000 ml, zastawka zabezpieczająca lek przed wyciekiem, szczelna zatyczka zabezpieczająca łącznik, z filtrem bakteryjnym 0,45 µm, sterylny, pakowany pojedynczo, jednorazowego użytku, standardowy kolec szt 12 500 11 Trójdrożny kranik odcinający typu Luer Lock do prowadzenia terapii dożylnej. Wszystkie ramiona kranika zaopatrzone w koreczki. Sterylny, pakowany pojedynczo, bezlateksowy, wykonany z poliwęglanu. Osiowo i promieniście ruchoma nakrętka lock zapewniająca bezpieczne połączenie. Ciągły, prosty strumień w kanałach w celu dokładnego monitorowania ciśnienia, kranik w kolorze niebieskim z drenikiem długości 50 cm, średnica 2,0 x 4,1 szt 2 300 12 Trójdrożny kranik odcinający typu Luer Lock do prowadzenia terapii dożylnej. Wszystkie ramiona kranika zaopatrzone w koreczki. Sterylny, pakowany pojedynczo, bezlateksowy, wykonany z poliwęglanu. Osiowo i promieniście ruchoma nakrętka lock zapewniająca bezpieczne połączenie. Ciągły, prosty strumień w kanałach w celu dokładnego monitorowania ciśnienia, kranik w kolorze niebieskim z drenikiem długości 25 cm, średnica 2,0 x 4,1 szt 5 000 13 Kranik trójdrożny , do infuzji z przedłużaczem (10 cm) , wykonany z materiału odpornego na działanie nawet bardzo agresywnych leków (poliamid) , z pokrętłem w kolorze niebieskim lub białym Wyczuwalna zmiana położenia pokrętła kranika co 45°. Wszystkie ramiona kranika zabezpieczone koreczek. Ramię kranika musi posiadać łącznik rotacyjny, który po połączeniu z linią infuzyjną musi zapewnić swobodny obrót kranika wokół osi linii infuzyjnej bez możliwości skręcania jej. Produkt pakowany pojedynczo, sterylnie. szt 50 14 Zestaw do kaniulacji dużych naczyń metoda Seldingera, czteroświatłowy o właściwościach bakteriobójczych, z poliheksanidyną metakrylatu, z prowadnicą odporną na zgniatanie i załamywanie, posiadający powierzchnię hydrofilną redukującą możliwośc powstania skrzepów. Zestaw zawierający o długości 15 cm lub 20 cm (do wyboru przez Zamawiającego).Zintegrowana igła Seldingera - typu "V" (możliwośc wprowadzania prowadnicy bez odłączania strzykawki) z zastawką hemostatyczną na stałe połączoną z uchwytem: możliwość kontroli cewnika w trakcie zakładania za pomocą odprowadzeń EKG , jest także 3- częściowa strzykawka 5 ml luer lock, zastawki bezigłowe na zakończeniu każdego drenika, wszystkie elementy zapakowane w sterylną torebkę, zapobiegającą przypadkowemu upadkowi i skażeniu sterylnego elementu.Rozmiary : 8F G 14/18/18/16 dł.15 cm. oraz 8F g 14/18/18/16 dł.20 cm , zamawiane wg.potrzeb. szt 50 15 Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera, trójświatłowy, jednorazowego użytku, pakowany pojedynczo, sterylny, nie zawierający lateksu, składający się z: 1.Cewnik trójświatłowy o długości 15 cm o średnicy wewnętrznej 16, 18, 18 Ga/7F -z miękkim końcem, wykonany z poliuretanu mięknący w temperaturze ciała, -obecność na cewniku znaczników długości (podziałka centymetrowa co 1cm), -cewnik widoczny w promieniach Rtg, -ogranicznik cewników z końcówką Luer Lock, 2.stałe i ruchome skrzydełka mocujące dla bezpiecznego mocowania cewnika, 3.przeźroczyste dreny z zaciskami ślizgowymi, 4.metalowa prowadnica z końcówką J (w osłonie), 5.rozszerzadło (dilatator tkanek) dopasowane do rozmiaru cewnika i prowadnicy, 6.igła punkcyjna 7.strzykawka punkcyjna szt 400
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171300 Epiduralset, 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0015
Titel: GRUPA 15
Beschreibung: 1 Jednorazowa anestezjologiczna maska twarzowa w kształcie kropli -zapewniająca anatomiczne dopasowanie i skuteczne uszczelnienie -wyposażona w mankiet powietrzny o stałej objętości, bez możliwości regulacji -przeźroczysty korpus umożliwiający stałą obserwację stanu pacjenta -kodowana końcówka zapewnia stabilne połączenie z układem oddechowym i ułatwia identyfikację -maska dla dorosłego roz.5 szt 240 2 Jednorazowa anestezjologiczna maska twarzowa w kształcie kropli -zapewniająca anatomiczne dopasowanie i skuteczne uszczelnienie -wyposażona w mankiet powietrzny o stałej objętości, bez możliwości regulacji -przeźroczysty korpus umożliwiający stałą obserwację stanu pacjenta -kodowana końcówka zapewnia stabilne połączenie z układem oddechowym i ułatwia identyfikację -maska dla dorosłego rozm.4 szt 380 3 Jednorazowa anestezjologiczna maska twarzowa w kształcie kropli -zapewniająca anatomiczne dopasowanie i skuteczne uszczelnienie -wyposażona w mankiet powietrzny o stałej objętości, bez możliwości regulacji - przeźroczysty korpus umożliwiający stałą obserwację stanu pacjenta -kodowana końcówka zapewnia stabilne połączenie z układem oddechowym i ułatwia identyfikację -maska dla noworodka rozm.1 szt 50 4 Wielorazowa, silikonowa, anestezjologiczna maska twarzowa -posiadająca elastyczny miękki korpus ułatwiający obserwację pacjenta -anatomiczny kształt pozwalający na stabilny uchwyt wyposażona w ukształtowany kołnierz umożliwiający "szczelne" jej dopasowanie do twarzy, wykonana z wysokiej klasy elastycznego silikonu odpornego na uszkodzenia podczas wielokrotnych procesów dekontaminacji -maska dla dużych dzieci rozm. 3 szt 10 5 Wielorazowa, silikonowa, anestezjologiczna maska twarzowa -posiadająca elastyczny miękki korpus ułatwiający obserwację pacjenta -anatomiczny kształt pozwalający na stabilny uchwyt -wyposażona w ukształtowany kołnierz umożliwiający "szczelne" jej dopasowanie do twarzy, wykonana z wysokiej klasy elastycznego silikonu odpornego na uszkodzenia podczas wielokrotnych procesów dekontaminacji -maska dla dorosłego mniejsza szt 10 6 Wielorazowa, silikonowa, anestezjologiczna maska twarzowa -posiadająca elastyczny miękki korpus ułatwiający obserwację pacjenta -anatomiczny kształt pozwalający na stabilny uchwyt -wyposażona w ukształtowany kołnierz umożliwiający "szczelne" jej dopasowanie do twarzy, wykonana z wysokiej klasy elastycznego silikonu odpornego na uszkodzenia podczas wielokrotnych procesów dekontaminacji -maska dla dorosłego większa szt 10 7 Łącznik typu martwa przestrzeń -korbowany, rozciągliwy przedłużacz lekki i elastyczny o kompresji max do 15-17cm, zaopatrzony w podwójny obrotowy łącznik kątowy z portami przystosowanymi do odsysania oraz do bronchofiberoskopii -końcówka od strony pacjenta zaopatrzona w czerwony kapturek utrzymujący element zamknięty, aż do momentu podłączenia go do pacjenta -złącze 22F/15M po stronie urządzenia po stronie pacjenta złącze standardowe dla bezpiecznego podłączenia innych akcesoriów,wykonana bez zastosowania PCV w komponentach, pozbawiona DEHP -produkt mikrobiologicznie czysty pakowana folia-papier szt 700 8 Filtr oddechowy elektrostatyczny, mikrobiologicznie czysty lub sterylny o skuteczności filtracji bakteryjno-wirusowej 99,999%, złącza proste o średnicy 22M/15F, 22F/15M, zaopatrzony w port kapno pod kątem 45 stopni, waga do 23g, objętość wewnętrzna max. 30 ml, zakres objętości oddechowej 100-1500 ml, opór przepływu nie większy niż 0,61 cmH2O przy 30L/min oraz 1,53 cmH2O przy 60L/min, wolny od lateksu i PVC, czas stosowania 24 godz. szt 7 000 9 Filtr oddechowy mechaniczny z wymiennikiem ciepła i wilgoci, mikrobiologicznie czysty lub sterylny, wyposażony w hydrofobowy filtr membranowy typu HEPA, powlekany szkłem spiekanym, o skuteczności filtracji bakteryjno-wirusowej 99,9999% oraz piankowy wymiennik ciepła i wilgoci o skuteczności nawilżania min. 34 mgH2O/L i utracie wilgotności do 9,8 mg/l przy Vt=500 ml, złącza proste o średnicy 22M/15F, 22F/15M, zaopatrzony w port kapno pod kątem 45 stopni, waga do 40g, objętość wewnętrzna max. 55 ml, zakres objętości oddechowej 300-1500 ml, opór przepływu nie większy niż 1,33 cmH2O przy 30L/min oraz 2,75 cmH2O przy 60L/min, wolny od lateksu i PVC, czas stosowania 24 godziny szt 4 000 10 Wymiennik ciepła i wilgoci, tzw. "sztuczny nos", zbudowany z mikroporowatej polimerowej pianki, zapewniającej wysoki poziom oddawania ciepła i wilgoci; skuteczność nawilżania min. 33 mgH2O/L, utrata wilgotności dp 10,8 mg/l przy Vt=500 ml, waga 4,5g, opór przepływu 0,31 cmH2O/60 l/min, objętość wewnętrzna max. 8 ml, zakres objętości oddechowej 100 - 1500 ml, średnica złącza 15F, zaopatrzony w boczny port do podawania tlenu oraz centralny samozamykający się - w postaci rozchylanych, silikonowych płatków - port do odsysania, wolny od lateksu i PVC, czas stosowania 24 godz. szt 600 11 Filtr oddechowy elektrostatyczny z wymiennikiem ciepła i wilgoci dla dzieci, mikrobiologicznie czysty lub sterylny, o skuteczności filtracji bakteryjnej 99,999% i wirusowej 99,99%, wyposażony w piankowy wymiennik ciepła i wilgoci o skuteczności nawilżania min. 38 mgH2O/L i utracie wilgotności do 5,8 mg/l przy Vt=250 ml, złącza proste o średnicy 22M/15F, 22F/15M, zaopatrzony w port kapno pod kątem 45 stopni, waga do 18g, objętość wewnętrzna max. 25 ml, zakres objętości oddechowej 75-500 ml, opór przepływu nie większy niż 1,84 cmH2O przy 20L/min oraz 1,33 cmH2O przy 15L/min, wolny od lateksu i PVC, czas stosowania 24 godz. szt 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0016
Titel: GRUPA 16
Beschreibung: 1 Elastyczny jednorazowy endoskop intubacyjny typu AMBU a/Scope: - długość około 60 cm.(+/-) 5 cm - średnica zewnętrzna max 6,3 mm - średnica kanału roboczego min.2,6 mm szt 60
Los: LOT-0017
Titel: GRUPA 17
Beschreibung: 1 Jednorazowa, sterylna, elastyczna prowadnica typ Bougie do trudnej intubacji posiadająca delikatnie zakrzywioną końcówkę do rurek intubacyjnych o średnicy wewnętrznej 6,0mm lub większej, oznaczenie umieszczone w odległości 15cm oraz w odstępach co 1 cm w odległości od 20 do 40 cm od końcówki zgłębnika, rozm. Ch 15/70 szt. 350
Los: LOT-0018
Titel: GRUPA 18
Beschreibung: 1 Sterylne metalowe łyżki żarówkowe jednorazowego użytku typu LiteBlade®, wysoka jakość światła, ergonomiczny kształt, trwałe, mocne (ok. 1300LUX) i jasne światło, dioda (żarówka) o średnicy 3mm, pakowane pojedynczo folia-folia z perforacją łatwego otwierania, współpracują z rękojeściami z klasycznym mocowaniem Rozmiar Mill 00 szt 20 2 Sterylne metalowe łyżki żarówkowe jednorazowego użytku typu LiteBlade®, wysoka jakość światła, ergonomiczny kształt, trwałe, mocne (ok. 1300LUX) i jasne światło, dioda (żarówka) o średnicy 3mm, pakowane pojedynczo folia-folia z perforacją łatwego otwierania, współpracują z rękojeściami z klasycznym mocowaniem Rozmiar Mac 0 szt 20 3 Sterylne metalowe łyżki żarówkowe jednorazowego użytku typu LiteBlade®, wysoka jakość światła, ergonomiczny kształt, trwałe, mocne (ok. 1300LUX) i jasne światło, dioda (żarówka) o średnicy 3mm, pakowane pojedynczo folia-folia z perforacją łatwego otwierania, współpracują z rękojeściami z klasycznym mocowaniem Rozmiar Mac 1 szt 20 4 Sterylne metalowe łyżki żarówkowe jednorazowego użytku typu LiteBlade®, wysoka jakość światła, ergonomiczny kształt, trwałe, mocne (ok. 1300LUX) i jasne światło, dioda (żarówka) o średnicy 3mm, pakowane pojedynczo folia-folia z perforacją łatwego otwierania, współpracują z rękojeściami z klasycznym mocowaniem Rozmiar Mac 2 szt 50 5 Sterylne metalowe łyżki żarówkowe jednorazowego użytku typu LiteBlade®, wysoka jakość światła, ergonomiczny kształt, trwałe, mocne (ok. 1300LUX) i jasne światło, dioda (żarówka) o średnicy 3mm, pakowane pojedynczo folia-folia z perforacją łatwego otwierania, współpracują z rękojeściami z klasycznym mocowaniem Rozmiar Mac 3 szt 100 6 Sterylne metalowe łyżki żarówkowe jednorazowego użytku typu LiteBlade®, wysoka jakość światła, ergonomiczny kształt, trwałe, mocne (ok. 1300LUX) i jasne światło, dioda (żarówka) o średnicy 3mm, pakowane pojedynczo folia-folia z perforacją łatwego otwierania, współpracują z rękojeściami z klasycznym mocowaniem Rozmiar Mac 4 szt 100 7 Jednorazowa łyżka światłowodowa, zgodna z ISO-7376, zarówno korpus jak i podstawa łyżki wykonane są ze stopu metali o matowym ciemnym wykończeniu, mocowanie łyżki do rękojeści za pomocą trzech łożysk kulkowych, światłowód okryty czarnym PCV i osłonięty dodatkowo tworzywem (PP). Średnica na końcu światłowodu 4,7mm. Rozmiar wyraźnie kodowany kolorem na opakowaniu jednostkowym. Na łyżce widoczne typ, rozmiar łyżki, znak CE, symbol "nie do powtórnego użycia", nazwa handlowa oraz nazwa producenta. Podwójne opakowanie jednostkowe: kieszonka z folii bąbelkowej oraz folia a Typ Mac 0 (dł. 85mm średnica 10,7 mm) szt 5 b Typ Mac 1 (dł. 94,5mm średnica 9,9mm) szt 5 c Typ Mac 2 (dł. 111mm średnica 13mm) szt 5 d Typ Mac 3 (dł. 133mm średnica 14mm szt 3 500 e Typ Mac 4 (dł. 149mm średnica 13mm) szt 600 f Typ Mac 5 (dł. 159mm średnica 14,5mm) szt 20 g Typ Mill 000 (dł. 60mm średnica 7mm) szt 5 h Typ 00 (dł. 66,5mm średnica 12,8mm) szt 5 8 Standardowa wielorazowa rękojeść światłowodowa o wadze 228 g, wysokości 151 mm oraz średnicy 29 mm, w pełni rozbieralna, zasilanie na dwie baterie 1.5V, zielony standard. Światło LED o intensywności powyżej 50 000 Lux oraz z możliwością użytkowania ponad 10 000 godzin szt 20
Los: LOT-0019
Titel: GRUPA 19
Beschreibung: 1 Jednorazowy, polyethylenowy (PE) wkład do systemu ssącego typu VacuSmart, przeznaczony do aspiracji wydzieliny z dróg oddechowych, maksymalna objętość pojemnika 1000ml, zalecane wypełnienie 700ml. Pokrywa pojemnika wyposażona w zawór anty przelewowy oraz zintegrowany filtr antybakteryjny, separujący układy ssaka od butli na wydzieliny szt 100 2 Jednorazowy, polyethylenowy (PE) dren o dł. 2m, zakończony zintegrowanym schodkowym łącznikiem z portem umożliwiającym palpacyjną kontrolę ssania. szt 1 200
Los: LOT-0020
Titel: GRUPA 20
Beschreibung: 1 Czysta foliowa osłonka na mankiet uciskowy pojedynczy dla turniketu dla dorosłych na udo szt 500 2 Czysta foliowa osłonka na mankiet uciskowy pojedynczy dla turniketu dla dorosłych na rękę szt 400
Los: LOT-0021
Titel: GRUPA 21
Beschreibung: 1 Jednorazowe, sterylne magnetyczne pudełko(licznik) do liczenia igieł chirurgicznych i ostrzy.Licznik z wbudowanym zdejmowaczem ostrzy, z bloczkiem piankowym, z możliwością wyjmowania i przyklejania do stolika narzędziowego.Skala numeryczna na bloczku piankowym od 1 do 20 , pojemnośc 40 szt.Wbudowany przyrząd do zdejmowania ostrzy zapobiegający przypadkowemu zranieniu w trakcie usuwania ostrzy z noża chirurgicznego. szt 1 200
Los: LOT-0022
Titel: GRUPA 22
Beschreibung: 1 Pojemnik z podłożami do bezpośredniego posiewu moczu.Stosowany w diagnostyce mikrobiologicznej zakażeń układu moczowo-płciowego.Wszystkie badania dodatkowe,mające na celu identyfikację drobnoustrojów oraz oznaczenie ich wrażliwości na antybiotyki mogą być wykonywane z kolonii wyrosłych na podłożach. szt. 500
Los: LOT-0023
Titel: GRUPA 23
Beschreibung: 1 Dwuczęściowe mocowanie rurek intubacyjnych dla dorosłych, kompletny zestaw. kompl. 5 200 2 Taśma klejąca służąca do oznaczenia głębokości rurki intubacyjnej szt. 10
Los: LOT-0024
Titel: GRUPA 24
Beschreibung: 1 System do kontrolowanej zbiórki luźnego stolca wyposażony w: silikonowy rękaw z balonikiem retencyjnym (długość rękawa razem z balonikiem 170 cm), balonik posiada niebieską kieszonkę do umieszczenia palca wiodącego dla łatwej aplikacji; port do napełniania balonika retencyjnego z sygnalizatorem poziomu wypełnienia oraz port do irygacji, dodatkowo port do pobierania próbek stolca z zastawką antyzwrotną. W zestawie 3 worki 1000ml do zbiórki stolca z filtrem węglowym i zastawką antyzwrotną zabezpieczającą przed wylaniem zawartości skalowane co 25ml. System przebadany klinicznie, czas utrzymania do 29 dni, biologicznie czysty szt 10
Los: LOT-0025
Titel: GRUPA 25
Beschreibung: 1 Zamknięty system do odsysania rurki intubacyjnej w rozmiarach: CH 16 długość 54 cm, możliwość stosowania do 72 godz. Rozmiary cewników kodowane kolorem. Zintegrowany / wbudowany podwójnie obrotowy łącznik o kącie 90 st., zamykany i obrotowy port do przepłukiwania cewnika, zamykany port do podawania leków wziewnych (MDI) zintegrowany bezpośrednio w części łącznika podłączanej do rurki pacjenta, komora do obserwacji wydzieliny pacjenta, zabezpieczenie łącznika podciśnienia w postaci kapturka zamocowanego do zestawu, aktywacja podciśnienia za pomocą przycisku, blokada przycisku aktywacji podciśnienia poprzez jego obrót o 90 st., uniemożliwiająca przypadkową aktywację odsysania. System wyposażony w zastawkę komory płuczącej w postaci klapki, samoistnie otwieranej podczas wprowadzania cewnika do rurki oraz zamykanej podczas jego usuwania; klapka oddzielająca cewnik od układu oddechowego pacjenta umieszczona na wysokości portu do przepłukiwania. Cewnik zakończony atraumatycznie (zaokrąglona końcówka bez żadnych ostrych krawędzi oraz ścięć), z dwoma otworami po przeciwległych stronach, zakończony obwódką w kolorze czarnym, pozwalającym na jego wizualizację podczas przepłukiwania, oznaczenie rozmiaru cewnika bezpośrednio na dystalnym końcu cewnika, cewnik z widocznymi oznaczeniami głębokości, skalowanymi co 1 cm. W zestawie specjalny klin w kształcie „widelczyka” do bezproblemowego odłączania systemu zamkniętego od rurki. System stanowiący integralną całość, nierozłączalny, wszystkie elementy systemu sterylne. System gotowy do użycia bezpośrednio po wyjęciu z opakowania, bez potrzeby dodatkowego montażu akcesoriów. Produkt bez zawartości lateksu i ftalanów DEHP/BBP/DBP. szt 300 2 Dreny do zamkniętych systemów do odsysania. Sterylny zestaw drenów przeznaczony do stosowania z zamkniętymi systemami do odsysania oraz jednocześnie akcesoriami do higieny jamy ustnej lub standardowymi cewnikami. W skład zestawu wchodzi łącznik "Y" do podłączenia pojemnika na wydzielinę, 2 dreny z zaciskami umożliwiające niezależne połączenie z zamkniętym systemem do odsysania oraz standardowym cewnikiem do odsysania z jamy ustnej (końcówka drenu zaopatrzona w łącznik schodkowy kapkon z kontrolą siły ssania, zakończony zatyczką zabezpieczającą światło drenu). Dreny gotowe do użycia bezpośrednio po wyjęciu z opakowania, bez dodatkowego montażu akcesoriów. Możliwość stosowania do 72 godz. - potwierdzone oświadczeniem producenta). Długość drenów min. 2 metry, średnica drenów 25CH. Podwójne opakowanie folia - folia/papier. Na opakowaniu etykieta z datą ważności, nr serii, nr katalogowy. Produkt bez zawartości lateksu. szt 300 3 Anestetyczny obwód oddechowy dla dorosłych dł.200 cm(+/- 5 cm)lub 300 cm(+/-5 cm), jednorazowy z nielateksowym workiem 2 L z łącznikiem i kolankiem z portem.Dł.rury karbowanej do worka min.150 cm. szt 700
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0026
Titel: GRUPA 26
Beschreibung: 1 Jednorazowy podkład chłonny z wkładem żelowym, pełnobarierowy, oddychający (WVTR min. 3600 g/m2/24godz), pozostający suchy na powierzchni po zaabsorbowaniu płynów, pochłaniający przykry zapach, wykonany z min. 4 warstw, warstwa zewnętrzna trwale spojona z rdzeniem chłonnym, rozmiar 61x91cm szt 50
Los: LOT-0027
Titel: GRUPA 27
Beschreibung: 1 Zestaw do zabiegów ciągłych nerko zastępczych zawierający : hemofiltr o powierzchni 1,0m2, zestaw linii tętniczo-żylnej, worek ściekowy, dren do heparyny. Zestaw kompatybilny z aparatem Prismaflex będącym na wyposażeniu szpitala. szt 60 2 Zestaw do plazmaferezy (plazmafiltr z liniami- do aparatu Prismaflex) TPE. Zestaw kompatybilny z aparatem Prismaflex będącym na wyposażeniu szpitala. szt 10 3 Worek spustowy 5 litrowy z dolnym odpływem, do aparatu Prismaflex będącym na wyposażeniu szpitala. szt 40 4 Dren do podawania wapnia, kompatybiny z zestawem do zabiegów CRRT z użyciem cytrynianów do aparatu Prismaflex CA 250 szt 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0028
Titel: GRUPA 28
Beschreibung: 1 Pojedyńczy przetwornik do krwawego pomiaru ciśnienia: - zawierający podwójny system przepłukiwania IntraFlo (3ml/h) obsługiwany jedną ręką, uruchamiany przez ściśnięcie skrzydełek lub pociągnięcie wypustki - budowa kompletnej linii dającą wysoką częstotliwość własną 49Hz (+/-1Hz ) -linie ciśnieniowe grubościenne z dodatkowymi oznaczeniami kolorystycznymi w formie naklejek, dodatkowy komplet koreczków - połączenia przetwornika z kablami interfejsowymi monitora wodoszczelnymi, bezpinowymi, kablami - dł linii 152cm (122+30cm) - linia infuzyjna na stale podłączona z przetwornikiem -nieliniowość i histereza pomiaru poniżej 1,5% -produkt jednorazowy, sterylny, pakowany pojedyńczo szt 500
Los: LOT-0029
Titel: GRUPA 29
Beschreibung: 1 Jednorazowy zmontowany układ oddechowy do natychmiastowego użycia do respiratora Hamilton Medical C1 dla pacjentów dorosłych -układ współosiowy (180 cm) -czujnik przepływu -regulowana długość części wydechowej -zwiększone bezpieczeństwo (bez wstępnego montażu) kompl 350 2 Zastawka wydechowa do układu oddechwego typu Hamilton G5/S1 kompl 120
Los: LOT-0030
Titel: GRUPA 30
Beschreibung: 1 Mankiet do podawania płynów poj. 500 ml z pęcherzem PVC i manometrem szt 110
Los: LOT-0031
Titel: GRUPA 31
Beschreibung: 1 Sterylne, harmonijkowe butelki redona z drenem łączącym o dł. 120 cm +/- 10 cm, z uniwersalną końcówką schodkową dla drenów redona Ch6-Ch 18, pojemność 250ml opakowanie aseptyczne, podwójne. szt 700 2 Sterylne, harmonijkowe butelki redona z drenem łączącym o dł. 120 cm +/- 10 cm, z uniwersalną końcówką schodkową dla drenów redona Ch6-Ch 18, pojemność 500ml opakowanie aseptyczne, podwójne. szt 600 3 Sterylny dren redona z miękkiego PCV z nitką kontrastującą w RTG, długość drenu min.500mm, długość perforacji min 100mm, opakowanie aseptyczne, podwójne. a Rozm. CH:8 szt 10 b Rozm. CH:10 szt 10 c Rozm. CH:12 szt 30 d Rozm. CH:14 szt 750 e Rozm. CH:16 szt 700 f Rozm. CH:18 szt 360 4 Sterylne butelki redona, zakończone schodkową końcówką z możliwością połączenia z drenami redona od Ch6 do Ch18, pojemność 200 ml opakowanie aseptyczne, podwójne. szt 1 700
Los: LOT-0032
Titel: GRUPA 32
Beschreibung: 1 Sterylny dren KEHR lateksowy w kształcie litery T rozm. ramiona min. 30 i 100 cm a rozm. od 8F szt 5 b rozm. od 10F szt 5 c rozm. od 12F szt 5 d rozm. od 14F szt 5 2 Sterylny dren PENROSA 100% silikonowy otwarty, długość min. 30cm, szerokość min. 40mm z możliwością uwidocznienia drenu w badaniu rtg szt 90
Los: LOT-0033
Titel: GRUPA 33
Beschreibung: 1 Sterylny kateter do drenażu klatki piersiowej z trokarem. Rozm.F:24-28-32, opakowanie aseptyczne, podwójne a Rozm.F:24 szt 10 b Rozm.F:28 szt 32 c Rozm.F:32 szt 12 2 Sterylne, jednorazowe dreny do zestawu dwubutlowego, wyposażone w rurkę do regulacji siły ssania, zakrętkę o średnicy 38 mm. szt 30 3 Jednorazowy jałowy zestaw do drenażu klatki piersiowej, złożony z dwóch butli plastikowych: 3000 ml oraz 700 ml szt 50 4 Butla szklana o pojemności 1500-2000 ml do drenażu jamy opłucnej szt 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen, 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0034
Titel: GRUPA 34
Beschreibung: 1 Elektrody EKG z żelem owalne 48x34 mm samoprzylepne (wymiar +/- 10%) szt. 81 500
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31711140 Elektroden
Los: LOT-0035
Titel: GRUPA 35
Beschreibung: 1 Wkłady workowe 2000 ml z trwale dołączoną pokrywą, średnica wkładu max. 13,5cm uszczelniane automatycznie po włączeniu ssania bez konieczności wciskania wkładu na kanister, z zastawką zapobiegającą wypływowi wydzieliny do źródła próżni i filtrem antybakteryjnym o skuteczności 99,999%, posiadające w pokrywie tylko jeden króciec łączący obrotowy schodkowy oraz duży otwór do pobierania próbek wydzieliny. Wymiana wkładów bez konieczności odłączania drenu przyłączeniowego do źródła ssania szt 6 400 2 Wkłady workowe 1000 ml z trwale dołączoną pokrywą o spłaszczonym kształcie przystosowanym do zawieszenia na aparacie anestezjologicznym po włączeniu ssania bez konieczności wciskania wkładu na kanister, z zastawką zapobiegającą wypływowi wydzieliny do źródła próżni i filtrem antybakteryjnym o skuteczności 99,999%, posiadające w pokrywie tylko jeden króciec łączący obrotowy schodkowy oraz duży otwór do pobierania próbek wydzieliny. Wymiana wkładów bez konieczności odłączania źródła ssania szt 2 000
Los: LOT-0036
Titel: GRUPA 36
Beschreibung: 1 Okleina do mocowania cewników i sond donosowych: - medyczny hypoalergiczy klej akrylowy; - plaster stabilizujący do cewników wprowadzanych przez nos lub do nosa; - wykonany z różowego nietkanego polipropylenu; -rozmiar L: duży; - okres stosowania do 3 dni szt 700 2 Okleina do mocowania cewników i sond donosowych: - medyczny hypoalergiczy klej akrylowy - plaster stabilizujący do cewników wprowadzanych przez nos lub do nosa - wykonany z różowego nietkanego polipropylenu - rozmiary S: mały - okres stosowania do 3 dni szt 150 3 Okleina do mocowania cewników i sond donosowych: - medyczny hypoalergiczy klej akrylowy - plaster stabilizujący do cewników wprowadzanych przez nos lub do nosa - wykonany z różowego nietkanego polipropylenu - rozmiar I: noworodkowy - okres stosowania do 3 dni szt 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0037
Titel: GRUPA 37
Beschreibung: 1 Pojemnik do pobierania próbek śluzu zamykany z plastikowym wężykiem poj.40 ml, pakowany pojedynczo w opakowaniu sterylnym folia-papier szt 350
Los: LOT-0038
Titel: GRUPA 38
Beschreibung: 1 Sterylny jednorazowy pisak nietoksyczny do skóry z możliwością pomiaru, usuwalny za pomocą środków dezynfekcyjnych do skóry. szt 900
Los: LOT-0039
Titel: GRUPA 39
Beschreibung: 1 Sterylny jednorazowy pisak nietoksyczny ,szybko schnący, odporny na środki dezynfekcyjne, niezmywalny szt 500
Los: LOT-0040
Titel: GRUPA 40
Beschreibung: 1 Jałowa jednorazowa szczotka do chirurgicznego mycia rąk, wykonana z polietylenu i polietylenowej gąbki. Szczotka posiada dwa stopnie miękkości odpowiednie dla obszarów skóry o różnej wrażliwości. Pakowane sterylnie po jednej sztuce. Szczotki suche bez detergentu. szt 16 000 2 Jałowa, jednorazowa szczotka do chirurgicznego mycia rąk wykonana z polietylenu i polietylenowej gąbki, nasączona 4% chlorheksydyną szt 50
Los: LOT-0041
Titel: GRUPA 41
Beschreibung: 1 Dwukanałowa rurka intubacyjna do podawania surfaktantu w trakcie ciągłej terapii oddechowej, wykonana z silikonowego przezroczystego materiału, z paskiem kontrastującym w Rtg, zakończona pod kątem 30-40 stopni, znacznik co 0,5 cm, cienkościenna z dużą średnicą wewnętrzną, rozmiary 2,0 szt 5 2 Dwukanałowa rurka intubacyjna do podawania surfaktantu w trakcie ciągłej terapii oddechowej, wykonana z silikonowego przezroczystego materiału, z paskiem kontrastującym w Rtg, zakończona pod kątem 30-40 stopni, znacznik co 0,5 cm, cienkościenna z dużą średnicą wewnętrzną, rozmiary 2,5 szt 5 3 Dwukanałowa rurka intubacyjna do podawania surfaktantu w trakcie ciągłej terapii oddechowej, wykonana z silikonowego przezroczystego materiału, z paskiem kontrastującym w Rtg, zakończona pod kątem 30-40 stopni, znacznik co 0,5 cm, cienkościenna z dużą średnicą wewnętrzną, rozmiary 3,0 szt 5 4 Dwukanałowa rurka intubacyjna do podawania surfaktantu w trakcie ciągłej terapii oddechowej, wykonana z silikonowego przezroczystego materiału, z paskiem kontrastującym w Rtg, zakończona pod kątem 30-40 stopni, znacznik co 0,5 cm, cienkościenna z dużą średnicą wewnętrzną, rozmiary 3,5 szt 5 5 Dwukanałowa rurka intubacyjna do podawania surfaktantu w trakcie ciągłej terapii oddechowej, wykonana z silikonowego przezroczystego materiału, z paskiem kontrastującym w Rtg, zakończona pod kątem 30-40 stopni, znacznik co 0,5 cm, cienkościenna z dużą średnicą wewnętrzną, rozmiary 4,0 szt 5 6 Igła do bezpiecznego pobierania próbek krwi u wcześniaków i noworodków (metoda złamanej igły) posiadająca jedno skrzydełko, rozmiar 0,8 21G 22mm szt 100
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0042
Titel: GRUPA 42
Beschreibung: 1 Cewnik do kontrolowanego odsysania noworodka wyposażony w przeźroczysty konektor (łącznik) siły ssania, Ch6 szt. 120 2 Cewnik do kontrolowanego odsysania noworodka wyposażony w przeźroczysty konektor (łącznik) siły ssania, Ch8 szt. 210 3 Cewnik do kontrolowanego odsysania noworodka wyposażony w przeźroczysty konektor (łącznik) siły ssania, Ch10 szt. 200
Los: LOT-0043
Titel: GRUPA 43
Beschreibung: 1 Filtr do płynów na 96h dla noworodków i małych dzieci -zawiera linię 10cm przed i 5cm za filtrem, -membrana 0,2 µm -z samoodpowietrzaniem, -mały, płaski, -powierzchnia filtrowania –1,65cm2 szt. 50 2 Micro-Filtr do żywienia pozajelitowego dla noworodków i małych dzieci: -zawiera linię 10cm przed i 5cm za filtrem -membrana 1,2 µm -z samoodpowietrzaniem -przepływ wody 30ml/min szt. 50
Los: LOT-0044
Titel: GRUPA 44
Beschreibung: 1 Ergonomiczne okularki do fototerapii dla noworodków wykonane z bardzo miękkiej, łatwo dopasowującej się i przezroczystej folii poliuretanowej pokrytej z jednej strony miękką,silikonową powierzchnią ( nie klej ) . Okularki powinny zapewnić skuteczne umiejscowienie oraz całkowicie bezbolesne ich zdjęcie. Delikatna przyczepność żelowej warstwy silikonowej zapewnia właściwą ochronę oczu podczas całego procesu fototerapii. Mogą być używane wielokrotnie dla jednego pacjenta. • Nie zawierają lateksu; Nie zawierają kleju. • Dzięki zastosowaniu czarnego materiału o wysokiej gęstości, okularki zatrzymują całkowicie światło zewnętrzne. Materiał mający kontakt z okiem jest czystą bawełną bez dodatku barwników. Rozm. M i S , zamawiane wg. potrzeb. szt 300
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz
Los: LOT-0045
Titel: GRUPA 45
Beschreibung: 1 Cewnik pępowinowy z podwójnym światłem CH 3,5 szt 2 2 Cewnik pępowinowy z podwójnym światłem CH 5 szt 2 3 Cewnik pępowinowy z podwójnym światłem CH 2,5 szt 2
Los: LOT-0046
Titel: GRUPA 46
Beschreibung: 1 Czujnik do pomiaru SPO2 dla noworodka Nellcor OxiMax kompatybilny z pulsoksymetrem typu Nellcor-Libra. Jednorazowego użytku, bezklejowy, z miękkiej pianki i taśmy na rzep szybko mocujący mikrobiologiczne czysty lub sterylny, pak. po 20 lub 24 szt 100
Los: LOT-0047
Titel: GRUPA 47
Beschreibung: 1 Filtr bakteryjny kompatybilny z aparatem Infant Flow SIPAP nr fabryczny BAN 01752 Firmy Dutchmed, będącego na wyposażeniu szpitala do CPAP- urządzenie do nieinwazyjnego wspomagania oddechu u noworodka szt 40
Los: LOT-0048
Titel: GRUPA 48
Beschreibung: 1 Filtr do inkubatora ATOM- 2100G typ A szt 20
Los: LOT-0049
Titel: GRUPA 49
Beschreibung: Akcesoria do aparatu Infant Flow SiPAP: 1 Układ oddechowy noworodkowy z generatorem IF , jednorazowego użytku(mikrobiologicznie czysty), z zabezpieczeniem przeciwdrobnoustrojowym opartym na działaniu jonów srebra przystosowany do czepca do terapii wymiennych i czapeczki. Skład zestawu: - odcinek wdechowy średnica wew. 10 mm : część podgrzewana dł.1,2 m, część niepodrzewana umieszczana w inkubatorze dł.0,3 m, odcinek łączący nawilżacz z respiratorem dł. 0,6 m, odcinek do pomiaru ciśnienia dł. 2,1 m, klipsy mocujące (4 szt.), zestaw generatora (generator IF, kołyska z elastycznego tworzywa w kstałcie litery T, końcówka donosowa, odcinek wydechowy, linia wdechowa i pomiaru ciśnienia, miarka, końcówka donosowa o zróżnicowanej grubości ramion donosowych w rozmiarze S, M, L szt 30 2 Maska nosowa łącząca generator z noworodkiem, wykonana z silikonu. Jej kształt umożliwia właściwe dopasowanie do anatomii twarzy. Dostępna w czterech rozmiarach, rozmiary oznaczone kolorami. Rozmiar S, M, L, XL zamiawiame wg.potrzeb. Do ustalenia prawidłowego rozmiaru maski służy miarka. szt 60 3 Końcówka nosowa o zróżnicowanej grubości ramion rozm. S, M, L. Rozmiary zamawiane wg. potrzeb. szt 60 4 Komora nawilżacza z automatyczną regulacją poziomu wody o konstrukcji zapobiegającej nadmiernemu gromadzeniu kondensatu w obwodzie oddechowym, dren do podaży wody dł. 1,2 m szt 30 5 Czepiec do terapii wymiennych do stosowania w nieinwazyjnym wspomaganiu oddechu (NIV) umożliwiający zamocowanie generatora w mocowaniu kołyskowym za pomocą dwóch krótkich dwustronnych rzepów oraz w terapii tlenowej wysokimi przepływami (HFOT) umożliwiający zamocowanie kaniuli nosowej za pomocą dwóch długich rzepów (posiadających dodatkowo warstwę klejącą). - obwód głowy 28-31 cm, rozm. S - obwód głowy 31-34cm, rozm. M - obwód głowy 34-38 cm, rozm. L : Rozmiary zamawiane wg.potrzeb szt 30
Los: LOT-0050
Titel: GRUPA 50
Beschreibung: 1 Zgłębnik Sengstakena-Blakemore'a - sonda Sengstakena-Blakemore'a z prowadnicą do doraźnego hamowania krwawienia z pękniętych żylaków przełyku Ch 18 szt 16
Los: LOT-0051
Titel: GRUPA 51
Beschreibung: 1 Zgłębnik do tamowania krwotoków jamy nosowej prawej P szt 20 2 Zgłębnik do tamowania krwotoków jamy nosowej lewej L szt 20
Los: LOT-0052
Titel: GRUPA 52
Beschreibung: 1 Sprzęt do zaopatrzenia urostomii dwuczęściowy: - płytka o średnicy otworu od 25 do 40 mm z możliwością docięcia otworu do wielkości urostomii lub płytka plastyczna szt 50 2 Sprzęt do zaopatrzenia urostomii dwuczęściowy: - worek urostomijny przeźroczysty o średnicy otworu kompatybilny z płytką szt 30 3 Sprzęt do zaopatrzenia urostomii jednoczęściowy: - płytka z workiem urostomijna przeźroczysta o średnicy otworu od 25 do 40 mm. szt 300 4 Worki stomijne otwarte z okienkiem z zamknięciem na rzepy, kolor cielisty, rozm. Maxi szt 190
Los: LOT-0053
Titel: GRUPA 53
Beschreibung: 1 Utrwalacz cytologiczny, preparat do rozpylania w aerozolu. Do utrwalenia wymazów i zabezpieczenia przed wpływem warunków zewnętrznych. Przeznaczony do wymazów ginekologicznych, z jam ciała, biopsji, płynów ustrojowych czy plwocin. Poj. 150 ml szt. 10 2 Szczoteczka cytologiczna do pobierania wymazów z kanału i do całej powierzchni tarczy szyjki – szeroka - wachlarz szt. 600 3 Szczoteczka cytologiczna do pobierania wymazów wyłącznie z kanału szyjki macicy – prosta szt. 200
Los: LOT-0054
Titel: GRUPA 54
Beschreibung: 1 Wzierniki ginekologiczne jednorazowego użytku, typ Cusco rozmiar S (małe) szt 800 2 Wzierniki ginekologiczne jednorazowego użytku, typ Cusco rozmiar M (średnie) szt 800 3 Wzierniki ginekologiczne dziewicze szt 100
Los: LOT-0055
Titel: GRUPA 55
Beschreibung: 1 Osłonka lekko pudrowana, pojedynczo pakowana do głowic USG, Ø 34 mm. szt 5 000
Los: LOT-0056
Titel: GRUPA 56
Beschreibung: 1 Pas do KTG jednorazowego użytku, z guzikami. Pakowane parami. Kolor różowy-niebieski kpl 700
Los: LOT-0057
Titel: GRUPA 57
Beschreibung: 1 Samoprzylepne standardowe elektrody prostokątne z kablem do stymulatorów kompatybilne z urządzeniami "położniczymi" TENS i EMS o wymiarach 40x100 mm. /komplet to 4 sztuki elektrod / kpl 50
Los: LOT-0058
Titel: GRUPA 58
Beschreibung: 1 Zestaw do drenażu przezskórnego metodą jednostopniową z kateterem Pigtail lub prostym – do wyboru, widoczny w Rtg. w rozmiarach: 6F / 26 cm, 9F / 26 cm, 12F / 26 cm, 14F / 26 cm, 16F / 26 cm. Elementy zestawu: - igła dwuczęściowa 18G / 29 cm do kateteru 6F oraz 15G / 29 cm do kateterów 9F – 16F - kołnierz mocujący z opaską zaciskową - kranik jednodrożny - przedłużacz o dł. 25 cm do podłączenia worka na mocz -§ koszulka prostująca kateter Pigtail rozmiary zamawiane wg. potrzeb szt. 200
Los: LOT-0059
Titel: GRUPA 59
Beschreibung: 1 Filtr elektrostatyczny do spirometrii zmniejszający ryzyko zakażenia krzyżowego podczas badań płuc, kształt podłużny /nie zasłaniający twarzy/ jednorazowego użytku, skuteczność filtracji bakterii i wirusów co najmniej 99,9%, waga filtra max. 14g kompatybilny ze spirometrem ABC Pneumo szt 3 500
Los: LOT-0060
Titel: GRUPA 60
Beschreibung: 1 Pneumotachograf DPP jednorazowego użytku do badań spirometrycznych i freeflometrycznych szt 3 000 2 Jednorazowy zacisk na nos do badań spirometrycznych i inhalacji szt 3 000
Los: LOT-0061
Titel: GRUPA 61
Beschreibung: 1 Pasta klejąco -przewodząca do aparatu Alice PDX-Systemu do diagnozy i kontroli zaburzeń oddychania w czasie snu 114 g szt 8 2 Żel ścierny do aparatu Alice PDX-Systemu do diagnozy i kontroli zaburzeń oddychania w czasie snu 114 g szt 6 3 Kaniule do badań bezdechu - do aparatu Alice PDX-Systemu do diagnozy i kontroli zaburzeń oddychania w czasie snu szt 200
Los: LOT-0062
Titel: GRUPA 62
Beschreibung: 1 Zawór ssący do bronchofiberoskopu PENTAX MEDICAL EB19-J10, będącego na wyposażeniu szpitala szt 400
Los: LOT-0063
Titel: GRUPA 63
Beschreibung: 1 Sterylna osłona na przewody - z perforacja i dwoma taśmami samoprzylepnymi.Osłona na przewody/kamerę wyposazona z jednej strony w końcówę z perforacją umożliwiającą wysunięcie przewodu, a z drugiej strony wyposażony w kartonik z oznakowaniem kierunku rozwijania osłony oraz 2 taśmy przylepne o wymiarach 2,5 cm x 17 cm.Osłona z przeżroczystej folii polietylenowej 0.05 mm.Składana teleskopowo.16 cmx 250 cm szt. 1 000
Los: LOT-0064
Titel: GRUPA 64
Beschreibung: 1 Pętla do polipektomii do usuwania polipów oraz do rugektomii prądem w.cz. przeprowadzanej w górnym i dolnym odcinku przewodu żołądkowo-jelitowego 2,8 dł. 240 średnica samej pętli 3,5 mm szt 10 2 Pętle do polipektomii do usuwania polipów, oraz do rugektomii prądem w.cz. przeprowadzonej w górnym i dolnym odcinku przewodu żołądkowo-jelitowego 2,3 dł.230 średnica samej pętli 15 mm szt 220 3 Pętla do polipektomii do usuwania polipów oraz do rugektomii prądem w.cz. przeprowadzanej w górnym i dolnym odcinku przewodu żołądkowo-jelitowego 2,8 dł. 240 średnica samej pętli 2,5 mm szt 60 4 Pętle do polipektomii do usuwania polipów, oraz do rugektomii prądem w.cz. przeprowadzonej w górnym i dolnym odcinku przewodu żołądkowo-jelitowego 2,3 dł.230 średnica samej pętli 10 mm szt 375
Los: LOT-0065
Titel: GRUPA 65
Beschreibung: 1 Zestaw do zakładania gastrostomii metodą endoskopową, cewnik 24 Fr średnica wew. 5,5 mm. W skład zestawu wchodzi: prowadnica do przeciągnięcia 150 cm, pętla, nasadki, serweta do obłożenia pola zabiegowego, gaziki szt 35
Los: LOT-0066
Titel: GRUPA 66
Beschreibung: 1 Igły do ostrzykiwania jednorazowe (pakowane pojedynczo, sterylne, gotowe do bezpośredniego użycia) o odpowiedniej sztywności i ostrości umożliwiające nakłucie twardej śluzówki, w osłonce z tworzywa sztucznego, długość ostrza igły 4 mm, średnica 22G/0,7 mm/długość robocza 230 cm, średnica kanału roboczego Ø 2,3 szt 540
Los: LOT-0067
Titel: GRUPA 67
Beschreibung: 1 Szczotka czyszcząca jednorazowa do mycia endoskopów dł. 230 cm ø 5 mm szt 1 200
Los: LOT-0068
Titel: GRUPA 68
Beschreibung: 1 Szczypce biopsyjne jednorazowe do gastroskopii okrągłe z okienkiem, średnica 2,3 długość 230 cm szt 900
Los: LOT-0069
Titel: GRUPA 69
Beschreibung: 1 Klipsownica 1 x uż. do tamowania krwawień z możliwością kilkukrotnego otwarcia i zamknięcia klipsa, obrotowa długość powyżej 220 mm, średnica kanału 2,8 mm szt 500
Los: LOT-0070
Titel: GRUPA 70
Beschreibung: 1 Test ureazowy do wykrywania Helicobacter pylori mokry szt 800
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0071
Titel: GRUPA 71
Beschreibung: 1 Zestaw do endoskopowego opaskowania żylaków przełyku, umiejscowionych przy wpuście lub ponad nim - metoda tamowania krwawienia żylaków przełyku szt. 10
Los: LOT-0072
Titel: GRUPA 72
Beschreibung: 1 Ustniki jednorazowe z paskiem, standardowe dla dorosłych, anatomiczna strefa zgryzu szt 400
Los: LOT-0073
Titel: GRUPA 73
Beschreibung: 1 Sonda wielorazowa argonowa o średnicy 2,3 długość 2,2 m kompatybilna z diatermią z modułem argonowym typ Emed ES 350 wyjście na wprost wtyk owalny szt 4 2 Elektrody neutralne jednorazowe hydrożel wymiary 176x122 mm, 110 cm² dzielone do diatermi kompatybilne z diatermią z modułem argonowym typ Emed ES 350 szt 200 3 Sonda wielorazowa argonowa o średnicy 2,3 długość 2,2 m kompatybilna z diatermią z modułem argonowym typ emed ES 350 wyjście boczne wtyk owalny szt 2
Los: LOT-0074
Titel: GRUPA 74
Beschreibung: 1 Uszczelki do kanału biopsyjnego kompatybilne z videokolonoskopem typ EC/3890 LK szt 10
Los: LOT-0075
Titel: GRUPA 75
Beschreibung: 1 Pułapka na polipy, na ssak (jednorazowa) 4-komorowa, plastikowa, posiadająca 4 sitka oraz możliwość przepuszczania zasysanej zawartości do pojemnika ssaka z pominięciem sitek, obrotowe wieczko z dwiema rurkami: jedna rurka połączona do zaworu ssącego endoskopu, drugi do przewodu ssaka. szt 40
Los: LOT-0076
Titel: GRUPA 76
Beschreibung: 1 Chwytak do polipów i ciał obcych, jednorazowego użytku tj. sterylna siatka rozpostarta na owalnej pętli o śr. 35 mm, bez lateksu z funkcją płynnej rotacji, średnica osłonki 2,3 mm, długość narzędzia 2300 mm, do kanału roboczego 2.8 mm szt 50