See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie wizyt studyjnych/wyjazdów szkoleniowych dla osób działających w sektorze społecznym
Beschreibung: 3.1 Nazwa zamówienia: „Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie wizyt studyjnych/wyjazdów szkoleniowych dla osób działających w sektorze społecznym”. 3.2 Przedmiot zamówienia realizowany będzie w ramach projektu pt. Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie wizyt studyjnych/wyjazdów szkoleniowych dla osób działających w sektorze społecznym” w ramach projektu pod nazwą „Opolskie Spójne i Aktywne Społecznie” współfinansowanego ze środków Europejskiego Fundusz Społecznego Plus, działania 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego, w ramach typu projektów pn. Działania ROPS w zakresie usług społecznych, pomocy społecznej, ES i aktywnej integracji, służące włączeniu społecznemu, realizowane na poziomie wojewódzkim. 3.3 Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 niezależne części tj.: Część nr 1. Organizacja i przeprowadzenie 4 - dniowej zagranicznej wizyty studyjnej dla osób działających w sektorze społecznym. Część nr 2. Organizacja i przeprowadzenie na terenie województwa wielkopolskiego 3 - dniowej wizyty studyjnej. Część nr 3. Organizacja i przeprowadzenie na terenie powiatu nyskiego w województwie opolskim 2 – dniowego konwentu szkoleniowego dla podmiotów reintegracyjnych z województwa opolskiego. Część nr 4. Organizacja i przeprowadzenie na terenie województwa dolnośląskiego 2 – dniowego konwentu szkoleniowego dla podmiotów reintegracyjnych z województwa opolskiego. 3.4. Wykonawcy mogą składać swoje oferty na nieograniczoną liczbę części bez ograniczeń. 3.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwarty został w załącznikach nr 3 do SWZ w projektowanych postanowieniach umowy – odpowiednio do części. 3.6. Wyjazdy szkoleniowe rozumiane są jako usługi wyjazdowe (dotyczy części nr 3 i 4).
Vorherige Bekanntmachung: 269389-2025
Interne Kennung: UZP.4011.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Część nr 1. Organizacja i przeprowadzenie 4 - dniowej zagranicznej wizyty studyjnej dla osób działających w sektorze społecznym. 3.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwarty został w załącznikach nr 3 do SWZ w projektowanych postanowieniach umowy – odpowiednio do części
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer, 63515000 Reisedienste, 66512100 Unfallversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Część nr 2. Organizacja i przeprowadzenie na terenie województwa wielkopolskiego 3 - dniowej wizyty studyjnej.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Część nr 3. Organizacja i przeprowadzenie na terenie powiatu nyskiego w województwie opolskim 2 – dniowego konwentu szkoleniowego dla podmiotów reintegracyjnych z województwa opolskiego
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Część nr 4. Organizacja i przeprowadzenie na terenie województwa dolnośląskiego 2 – dniowego konwentu szkoleniowego dla podmiotów reintegracyjnych z województwa opolskiego.
Interne Kennung: Część nr 4