2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup hardvéru a podpory hardvérových produktov a nákup licencií k štandardným softvérovým produktom a podpory týchto produktov
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v rámci dynamického nákupného systému (ďalej len „dynamický nákupný systém“ alebo len „DNS“) bude nákup hardvéru a podpory hardvérových produktov a nákup licencií k štandardným softvérovým produktom a podpory týchto produktov. Cieľom zriadenia DNS je vytvorenie platformy na zadávanie zákaziek v DNS za účelom umožniť obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa svojich reálnych potrieb, t.j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy. Dynamický nákupný systém bude rozdelený na dve kategórie: 1) Nákup hardvéru a podpory hardvérových produktov 2) Nákup licencií k štandardným softvérovým produktom a podpory týchto produktov. Hlavné CPV 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál Dodatočné CPV kódy: Kategória 1 Nákup hardvéru a podpory hardvérových produktov 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál 30210000-4 Stroje na spracovanie údajov (hardvér) 30230000-0 Zariadenia súvisiace s počítačmi 32400000-7 Siete 35125100-7 Snímače 48820000-2 Servery 72600000-6 Počítačové podporné služby a poradenstvo 72700000-7 Služby pre počítačové siete Kategória 2 Nákup licencií k štandardným softvérovým produktom a podpory týchto produktov. 48200000-0 Softvérový balík na vytváranie sietí, pre internet a intranet 48300000-1 Softvérový balík na vytváranie dokumentov, kreslenie, vytváranie obrázkov, harmonogramov a zlepšovanie produktivity 48500000-3 Softvérový balík na komunikáciu a pre multimédiá 48600000-4 Databázový a operačný softvérový balík 48700000-5 Obslužné programy softvérových balíkov 48800000-6 Informačné systémy a servery 48900000-7 Rôzne softvérové balíky a počítačové systémy 72600000-6 Počítačové podporné služby a poradenstvo 72700000-7 Služby pre počítačové siete
Interne Kennung: 23/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Nákup licencií k štandardným softvérovým produktom a podpory týchto produktov
Beschreibung: Vytvorením tohto DNS (Kategória 2) je zriadenie DNS, prostredníctvom ktorého sa budú priebežne, podľa potreby obstarávateľa, zadávať jednotlivé zákazky na Nákup licencií k štandardným softvérovým produktom a podpory týchto produktov. počas 48 mesiacov po zriadení DNS. Konkrétny rozsah predmetu zákazky, podrobná špecifikácia, ako aj ostatné doplňujúce informácie budú súčasťou jednotlivých výziev na predkladanie ponúk v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým zaradeným záujemcom do tejto kategórie prostredníctvom elektronického nastroja JOSEPHINE pre CPV kódy: 48200000-0 Softvérový balík na vytváranie sietí, pre internet a intranet 48300000-1 Softvérový balík na vytváranie dokumentov, kreslenie, vytváranie obrázkov, harmonogramov a zlepšovanie produktivity 48500000-3 Softvérový balík na komunikáciu a pre multimédiá 48600000-4 Databázový a operačný softvérový balík 48700000-5 Obslužné programy softvérových balíkov 48800000-6 Informačné systémy a servery 48900000-7 Rôzne softvérové balíky a počítačové systémy 72600000-6 Počítačové podporné služby a poradenstvo 72700000-7 Služby pre počítačové siete Predmetom jednotlivých zákaziek, môžu byť v nevyhnutnom rozsahu aj prislúchajúce služby, štandardne poskytované s príslušným SW napr. v prípade ak výrobca vyžaduje inštaláciu dodávateľom (certifikovaným technikom dodávateľa). Obstarávateľ plánuje realizovať čiastkové zákazky najmä no nie výlučne vo vzťahu k nasledovným technológiám: Microsoft CAL server Microsoft CAL Exchange Microsoft SQL server Microsoft SharePoint Microsoft MSCCM VmWare Vcenter VmWare vSphere CISCO Call manager CISCO Call center LINUX Oracle database Veeam Documentum Captica Fortiweb Fortimail Fortigate Power BI Boost Solutions Nintex DevCraft Essential studio K2 Virto calendar Calendar E-mail extension Sap licencie Empirica Licencie Previs 4 CALL recordin
Haupteinstufung (cpv): 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität, 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48800000 Informationssysteme und Server, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72600000 Computerunterstützung und -beratung, 72700000 Computernetze
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Neuplatňuje sa