2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka příslušenství videokonferenčních setů a implementace videokonferenčního řešení vč. servisní podpory
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka příslušenství videokonferenčních setů a implementace videokonferenčního řešení včetně následné servisní podpory zajišťující provozní podporu videokonferenčního řešení a jeho příslušenství po dobu 10 let.
Vorherige Bekanntmachung: 530593-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32351200 Abschirmungen, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka příslušenství videokonferenčních setů a implementace videokonferenčního řešení včetně následné servisní podpory zajišťující provozní podporu videokonferenčního řešení a jeho příslušenství po dobu 10 let.