531492-2026 - Wettbewerb
Polen – Handwerks- und Kunstbedarf – Dostawa wykonanych zgodnie z projektem elementów do produkcji eksponatów w ramach inicjatywy SOWA 2026 część 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wykonanych zgodnie z projektem elementów do produkcji eksponatów w ramach inicjatywy SOWA 2026 część 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego konstrukcji elementów eksponatów: nogi, stojaki, obudowy, szuflady i skrzynki serwisowe, blaty i boki, mocowania, uchwyty i inne drobne elementy, zgodnych z dokumentacją techniczną dostarczoną przez CNK, stanowiącą załącznik nr 7 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37800000 Handwerks- und Kunstbedarf
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZamawiający w toku prowadzenia przetargu nieograniczonego zastosuje odwróconą kolejność oceny ofert określoną w art. 139 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach inicjatywy SOWA. Inicjatywa „SOWA - Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności” finansowana jest w ramach dotacji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, na podstawie umowy Nr 1/CNK-SOWA/2021 z dnia 2 marca 2021 r. w sprawie uruchomienia przez Centrum Nauki Kopernik 54 lokalnych Stref Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (SOWA) w latach 2021-2028.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje 4 opcje: Opcja 1 Zakup kompletu elementów eksponatu: ŚMIGIEŁKO 1szt. Opcja 2 Zakup kompletu elementów eksponatu: ZŁAP MNIE JEŚLI POTRAFISZ 2 szt. Opcja 3 Zakup kompletu elementów eksponatu: PRZETESTUJ SWOJĄ PAMIĘĆ 2 szt. Opcja 4 Zakup kompletu elementów eksponatu: RYSOWANIE Z OPÓŹNIENIEM 2 szt. Opis opcji: 1. Zamawiający ma prawo skorzystać z jednej lub kilku zamówień objętych opcją lub ze wszystkich opcji. 2. Majątkowe prawa autorskie do dzieła jak w zamówieniu podstawowym. 3. Dostawa jak w zamówieniu podstawowym. 4. Dokumentacja techniczna i normy bezpieczeństwa jak w zamówieniu podstawowym. 5. Gwarancja liczona od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia Wykonawcy o skorzystaniu z opcji. Warunki gwarancji jak dla zamówienia podstawowego. 6. Sposób rozliczenia na warunkach zamówienia podstawowego. Zamawiający dopuszcza wystawienie przez Wykonawcę jednej faktury dla zamówienia podstawowego i zamówienia objętego prawem opcji. 7. Zamawiający może skorzystać z opcji najpóźniej w terminie 14 dni od dnia podpisania umowy. 8. Termin realizacji zamówienia objętego prawem opcji: termin liczony od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji. Warunki dla zamówienia objętego prawem opcji zgodnie z wybranym terminem realizacji w formularzu ofertowym wybranym dla zamówienia podstawowego.