2. Verfahren
Verfahren
Titel: Morava, Tlumačov – ochranná hráz – projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je obstarání všech služeb souvisejících s plněním předmětu zakázky zahrnující zpracování projektové dokumentace povolení stavebního záměru včetně získání pravomocného společného povolení, projektové dokumentace pro provedení stavby včetně dozoru projektanta a zpracování plánu BOZP oprávněnou osobou. Plnění předmětu zakázky bude zajištěno s využitím Společného datového prostředí (CDE) a zpracování projektových dokumentací bude zajištěno s využitím metody BIM (Building Information Management). Účelem zpracování projektové dokumentace je realizace protipovodňových opatření, která zajistí obci Tlumačov ochranu před povodněmi.
Interne Kennung: Morava, Tlumačov – ochranná hráz – projektová dokumentace
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ne