531495-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Budova VŠCHT Praha na Vítězném náměstí – JŘBU navazující na soutěž o návrh“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudova VŠCHT Praha na Vítězném náměstí – JŘBU navazující na soutěž o návrh“
BeschreibungVeřejná zakázka navazuje na výsledek mezinárodní architektonické soutěže o návrh, realizované v souladu s § 143 a násl. zákona. V rámci této soutěže bylo v prvním kole posouzeno 33 návrhů, z nichž odborná porota vybrala 10 finalistů. Po vyhodnocení druhého kola vzešly tři oceněné návrhy, přičemž s vítězem soutěže bylo následně zahájeno jednání v rámci této veřejné zakázky zadávané v jednacím řízení bez uveřejnění v návaznosti na soutěž o návrh podle § 65 odst. 1 zákona. Předmětem veřejné zakázky je dopracování vítězného soutěžního návrhu, zpracování projektové dokumentace pro povolení záměru, zpracování požadavků na výkon a funkci pro výběr dodavatele stavby formou D&B, výkon činnosti AD, zpracování projektu a arch. studie interiéru a zajištění potřebné součinnosti a koordinace s dalšími účastníky, to vše v rozsahu vymezeném smlouvou o dílo. Realizace záměru je plánována v časovém horizontu let 2026 až 2031.
Interne KennungBudova VŠCHT Praha na Vítězném náměstí – JŘBU navazující na soutěž o návrh“
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001