2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ambulansów sanitarnych typu A2 szt. 2
Beschreibung: Dostawa ambulansów sanitarnych typu A2 szt. 2 , każdy wyposażony w: - nosze monoblokowe szt.1 - krzesełko transportowe szt. 1 - butla tlenowa 10l. szt. 1 - butla tlenowa 2,7l. szt. 1 - reduktory do butli tlenowych szt. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: TP/190/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
5. Los
Los: LOT-0001