2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb při vydávání kvalifikovaných a komerčních certifikátů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vydávání kvalifikovaných a komerčních certifikátů a dodávky kvalifikovaných prostředků pro vytváření kvalifikovaných elektronických podpisů a kvalifikovaných elektronických pečetí pro centrálního zadavatele a organizační složky resortu Ministerstva spravedlnosti.
Vorherige Bekanntmachung: 32796-2022
Interne Kennung: 41/2022-OPR-Z
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79132100 Zertifizierungsdienste elektronischer Signaturen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32582000 Datenträger
5. Los
Los: LOT-0001