2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Komplexní prádelenský servis včetně pronájmu prádla pro lokality ONN a.s.“
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění komplexních služeb dodávek prádla spojených s pronájmem prádla, praním nemocničního prádla a ostatních služeb, kterými jsou zejména opravy, žehlení, odvoz a dovoz prádla, rozvoz na jednotlivá oddělení příslušných míst v daných lokalitách ONN a.s. a dále služby praní nesystémového prádla (ve vlastnictví zadavatele).
Interne Kennung: 039/KS/2026/OŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: v souladu s § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39518000 Krankenhauswäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 039/KS/2026/OŤ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz znění čl. 3.1. ZD a dále čl. 7 odst. 7.13. smlouvy