2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rámcová dohoda na dodávku polymerního a emulzního flokulantu 2026-2029 - dílčí plnění II/2026"
Beschreibung: Předmětem této zakázky je dodávka polymerního flokulantu pro odvodnění anaerobně stabilizovaného kalu o hmotnosti cca 75 000 kilogramů ročně (tj. cca 300 000 kilogramů za dobu plnění veřejné zakázky) a emulzního flokulantu pro zahuštění přebytečného aktivovaného kalu, případně odvodnění stabilizovaného kalu, o hmotnosti cca 15 000 kilogramů ročně (tj. cca 60 000 kilogramů za dobu plnění veřejné zakázky), a to včetně dopravy do místa plnění. Skutečně dodané množství polymerního a emulzního flokulantu bude záviset na potřebách a objednávkách Zadavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24962000 Chemikalien für die Wasseraufbereitung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ