See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony PN/57NE/10/2023 na dostawy narzędzi elektrochirurgicznych jednorazowego użytku do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o. o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy narzędzi elektrochirurgicznych jednorazowego użytku do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o. o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy”. Wspólny słownik zamówień: 33190000-8 – różne urządzenia i produkty medyczne 33162200-5 – przyrządy używane na salach operacyjnych
Vorherige Bekanntmachung: 674612-2023
Interne Kennung: PN/57NE/10/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Zestaw do chirurgicznego leczenia otyłości/Sleeve Resection
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Zestaw do operacji odbytnicy
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 - Zestaw do chirurgicznego leczenia otyłości/Gastric Bypass liniowy
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 - Zestaw do lewej hemikolektomii
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 - Jednorazowe narzędzia