2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa odczynników do wykonywania badań immunochemicznych, biochemicznych wraz z dzierżawą analizatora
Beschreibung: dostawa odczynników do wykonywania badań immunochemicznych, biochemicznych wraz z dzierżawą analizatora. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do swz Formularz cenowy.
Interne Kennung: ZP.261.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: odczynniki immunochemiczne,biochemiczne
Beschreibung: przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do wykonywania badań immunochemicznych, biochemicznych wraz z dzierżawą analizatora. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do swz - Formularz cenowy
Interne Kennung: odczynniki immunochemiczne,biochemiczne