See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla pacjentów hospitalizowanych w USK we Wrocławiu na okres 12-m-cy.
Beschreibung: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych dla pacjentów hospitalizowanych w USK we Wrocławiu na okres 12-m-cy. 2 zadania ( pakiety) szczegółowo opisane w Załączniku nr 2A i 2B do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 296551-2025
Interne Kennung: DZP.242.161.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1-pieczywo
Beschreibung: Pakiet 1 pieczywo- 1 zadanie
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2-wyroby cukiernicze
Beschreibung: Pakiet 2- 1 zadanie
Interne Kennung: Pakiet 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen