531593-2025 - Wettbewerb
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Dynamický nákupní systém – Zajištění ICT odborných rolí
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém – Zajištění ICT odborných rolí
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění odborných kapacit z oblasti informačních a komunikačních technologií (dále jen „ICT“), a to jednak pro interní potřeby Zadavatele a dále za účelem plnění závazků Zadavatele vůči zákazníkovi na základě jeho potřeb a zadání. Zákazníkem se rozumí subjekt v postavení objednatele vůči Zadavateli, jemuž Zadavatel dodává zboží a poskytuje služby, a to zejména v oblasti ICT. Zákazníkem Zadavatele jsou přitom především orgány státní správy, zejména Ministerstvo financí České republiky.
Vorherige Bekanntmachung71672-2022
Interne KennungVZ2022018
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72100000 Hardwareberatung, 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
LosLOT-0001