2. Verfahren
Verfahren
Titel: Locatiemanagement Opvanglocatie Oekraïense vluchtelingen en statushouders
Beschreibung: De gemeente Waalwijk wenst een overeenkomst te sluiten voor locatiemanagement ten behoeve van de tijdelijke opvang van statushouders en Oekraïense vluchtelingen voor een periode van 11 september 2025 tot en met 11 september 2026. Aanbestedende Dienst heeft het recht om de overeenkomst na het einde van de initiële looptijd te verlengen. Het aantal verlengingen en de duur van de verlenging hangt af van de Overeenkomst met de verhuurder van de huidige opvanglocatie. 1500000
Interne Kennung: 32711
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1 basisperceel
Beschreibung: basis
Interne Kennung: 1