See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU LPS- Schoonmaakdiensten, locatie Groen van Prinsterer
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Lowys Porquinstichting , Locatie: Groen van Prinsterer. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Vorherige Bekanntmachung: 800274-2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000