See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zakup energii elektrycznej z grupy taryfowej Cx Bx i Gx na potrzeby obiektów będących w rejonie działania WZI na 2027 i 2028".
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej z grupy taryfowej Cx Bx i Gx na potrzeby obiektów będących w rejonie działania WZI na 2027 i 2028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Zakup energii elektrycznej z grupy taryfowej Cx,Bx i Gx na potrzeby obiektów będących w rejonie WZI na 2027 i 2028".
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej z grupy taryfowej Cx,Bx i Gx na potrzeby obiektów będących w rejonie WZI na 2027 i 2028