See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału i filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - 20 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej, obejmującej sprzedaż, do punktów poborów Zamawiającego w 20 lokalizacjach.
Interne Kennung: ZP/1/VII/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zadanie nr 1: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zadanie nr 2: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Masłowie – Kielce (nowa baza).
Los: LOT-0003
Beschreibung: Zadanie nr 3: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Łodzi.
Los: LOT-0004
Beschreibung: Zadanie nr 4: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku.
Los: LOT-0005
Beschreibung: Zadanie nr 5: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach.
Los: LOT-0006
Beschreibung: Zadanie nr 6: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla Filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu.
Los: LOT-0007
Beschreibung: Zadanie nr 7: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Zielonej Górze.
Los: LOT-0008
Beschreibung: Zadanie nr 8: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Płocku.
Los: LOT-0009
Beschreibung: Zadanie nr 9: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu.
Los: LOT-0010
Beschreibung: Zadanie nr 10: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Lublinie.
Los: LOT-0011
Beschreibung: Zadanie nr 11: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Masłowie – Kielce (stara baza).
Los: LOT-0012
Beschreibung: Zadanie nr 12: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Michałkowie – Ostrów Wielkopolski.
Los: LOT-0013
Beschreibung: Zadanie nr 13: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Gorzowie Wielkopolskim.
Los: LOT-0014
Beschreibung: Zadanie nr 14: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sokołowie Podlaskim.
Los: LOT-0015
Beschreibung: Zadanie nr 15: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Polskiej Nowej Wsi-Opole.
Los: LOT-0016
Beschreibung: Zadanie nr 16: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.
Los: LOT-0017
Beschreibung: Zadanie nr 17: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy.
Los: LOT-0018
Beschreibung: Zadanie nr 18: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Gryźlinach-Olsztyn.
Los: LOT-0019
Beschreibung: Zadanie nr 19: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Krakowie.
Los: LOT-0020
Beschreibung: Zadanie nr 20: Dostawa i sprzedaż energii elektrycznej dla oddziału Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Warszawie.