See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług magazynowo-transportowych dla Spółki Akcyjnej „Uzdrowisko Krynica-Żegiestów” w Krynicy – Zdroju ul. Nowotarskiego 9/4.
Beschreibung: Świadczenie usług magazynowo-transportowych dotyczących wód mineralnych i leczniczych oraz opakowań dla Spółki Akcyjnej „Uzdrowisko Krynica-Żegiestów” w Krynicy – Zdroju ul. Nowotarskiego 9/4; 33-380 Krynica-Zdrój” w następujących Pakietach: Pakiet 1 – Usługa magazynowo - transportowa Pakiet 2 – Usługa transportowa - detal
Interne Kennung: ZP- 271- 17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63120000 Lagerung und Lagerhaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – Usługa magazynowo - transportowa
Beschreibung: Pakiet 1 Usługa magazynowo-transportowa Magazyn: - Wynajem powierzchni magazynowej 1200 m2, z gwarancją zwiększenia powierzchni do 1500 m2. - Przystosowany do składowania artykułów spożywczych. Produkty muszą być magazynowane w warunkach wykluczających zanieczyszczenia mikroorganizmami, pogorszeniem się jego jakości lub uszkodzeniem opakowania. - Pomieszczenie kryte, zamknięte o ograniczonym dostępie światła. - Temperatura 4 – 20 °C. - Ściany magazynu powinny być gładkie, łatwe do czyszczenia i odporne na działanie substancji chemicznych. Powinny być również niepochłaniające zapachów, nietoksyczne i wolne od otworów niezabezpieczonych. - Posadzka niepyląca bez spoin. - Teren ogrodzony i strzeżony z monitoringiem. - Powierzchnia magazynowa minimum niskiego lub średniego składowania wyposażona w regały, - Minimum dwa doki rampowe z chronionymi kołnierzami i hydraulicznymi podnośnikami, - Odległość magazynu buforowego od Zakładu Produkującego Zamawiającego znajdującego się w Krynicy Zdroju – max. 150 km. - Lokalizacja magazynu na trasie Krynica - Nowy Sącz - Kraków - Katowice. - Lokalizacja magazynu w odległości nie większej niż do 10 km od drogi krajowej bez ograniczeń tonażowych (waga całkowita 40 ton) - Wykonawca przyjmujący towar ma zapewnić dojazd do magazynu. - Wykonawca ma zapewnić czystość i porządek w magazynie. - Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z eksploatacją powierzchni magazynowych. - Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z eksploatacją sprzętu niezbędnego do wykonywania usługi magazynowej. - Wykonawca na własny koszt dokonuje: a. Rozładunku towaru Zamawiającego do składowania z pojazdu, b. Ustawienia towaru Zamawiającego do składowania na powierzchni składowej (zasada FIFO), c. Załadunku towaru Zamawiającego na pojazd - wg specyfikacji przedłożonej przez Zamawiającego (zasada FIFO), d. Kompletowania na paletach towaru różnego asortymentu na podstawie specyfikacji przedłożonej przez Zamawiającego (zasada FIFO), - Produkt gotowy Zamawiającego, z wyłączeniem kartonów bag in box i wód leczniczych, składowany będzie przez Wykonawcę piętrowo, do 2 palet wysokości (dublowany) - Kartony Bag in Box składowane będą na regałach - wskazane. - Rozładunek i załadunek towarów Zamawiającego z pojazdów i na pojazdy będzie dokonywany przez Wykonawcę 6 dni w tygodniu od godz. 5:00 do godz. 22:00, godziny te mogą być wydłużone po wcześniejszym poinformowaniu o takiej konieczności drogą telefoniczną lub e-mailem. - Wykonawca lub jego podmioty ponoszą pełną odpowiedzialność za powierzone im przez Zamawiającego wody mineralne, lecznicze i opakowania od momentu rozładunku w magazynie Wykonawcy do momentu załadunku towaru z magazynu na wskazany środek transportu. - Wykonawca ponosi wszelkie koszty za zwrot od odbiory błędnie załadowanego, skompletowanego towaru (w tym koszty transportu powrotnego oraz kary wynikające z umów dystrybucyjnych). - Wykonawca musi zapewnić dwa miejsca parkingowe dla zestawów które dostarczają lub odbierają towary z magazynu buforowego, związane jest to z przestrzeganiem czasu pracy kierowców. - Wykonawca w dniu podpisania umowy musi posiadać aktualną polisę Ubezpieczenia OC magazynów i towarów w nich przechowywanych na kwotę min. 1 000.000,00 zł. - Zlecający może bez informowania Wykonawcy dokonać kontroli warunków przechowywania oraz przeprowadzić inwentaryzację produktów. Usługi transportowe. Usługa międzymagazynowa - transport między magazynem przy produkcyjnym znajdującym się w 33-380 Krynica Zdrój ul. Ebersa 1 a magazynem buforowym (adres magazynu Wykonawcy) Zamawiający wymaga aby transport towarów i produktów odbywał się na następujących warunkach: FRACHT - transport 30-33 palet między magazynami w Krynicy-Zdroju (ul. Ebersa 1 ) oraz magazynem buforowym (adres magazynu Wykonawcy) Transport rzeczy – ładunków całopojazdowych na obszarze: a) woj. małopolskie - ok. 130 000 km b) woj. wielkopolskie - ok. 27 000 km c) woj. mazowieckie - ok. 43 000 km d) woj. łódzkie – ok. 70 000 km e) woj. podkarpackie - ok. 5 000 km f) woj. śląskie - ok. 82 000 km g) pozostałych województw - ok. 4 500 km Zlecający zastrzega sobie możliwość zlecenia wykonawcy transport w więcej niż jedno miejsce rozładunkowe.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Usługa transportowa - detal
Beschreibung: Pakiet 2 – Usługa transportowa - detal 1. Wykonawca jest zobowiązany zagwarantować minimum 2 samochody dostawcze, w tym jeden z windą o ładowności do 3,5 ton. 2. Obszar działania max 120 km od siedziby Zamawiającego. 3. Zamawiający może zlecić 1-4 kursów/tydzień w kierunku Krynica-Zdrój - Rabka - Zakopane. 4. Wykonawca musi zapewnić Zlecającemu co najmniej jednego kierowcę dyspozycyjnego 5 dni w tygodniu minimum 8 godzin dziennie, Zlecający zastrzega sobie możliwość zgłoszenia zapotrzebowania na dodatkowego kierowcę w miesiącach od czerwca do sierpnia i w okresach świątecznych. 5. Przesyłki nadawane do przewozu będą skompletowane przez pracowników magazynu UKŻ; Zlecający zastrzega, że minimum logistyczne dostaw to 1 karton = 1 zgrzewka = 1 skrzynka. 6. Średnia ilość dostaw w ciągu dnia: minimalna 5, maksymalna 35. 7. Od momentu przyjęcia przez Wykonawcę przesyłki do przewozu ponosi on odpowiedzialność za pogorszenie stanu przesyłki lub utratę przesyłki w toku procesu transportowego. 8. Wykonawca do wykonywania usługi będzie użytkował samochody oklejone aktualną reklamą UKŻ (minimum logo i znaki firmowe) wykonaną wg projektu zaakceptowanego przez Zamawiającego - koszt projektu graficznego i oklejenie samochodu ponosi Wykonawca. 9. Wykonawca powinien posiadać ubezpieczenie OC Przewoźnika i Spedytora w ruchu krajowym na kwotę 100 000 zł. Polisę ubezpieczeniową Wykonawca przedłoży przed podpisaniem umowy z Zamawiającym. 10. Kierowca jest zobowiązany do: - uczestniczenia w załadunku i ułożenia towaru na samochodzie, - dokładnego sprawdzenia przyjmowanych do przewozu przesyłek, ich stanu ilościowego i jakościowego oraz opakowania, - dostawy towaru pod wskazany adres, - ręcznego rozładunku (umieszczenie towaru w miejscu wskazanym przez odbiorcę), - w przypadku stwierdzenie niezgodności towaru z dokumentem kierowca zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić o nich Zamawiającego, - odbioru, ręcznego załadunku pustych opakowań, - potwierdzenia dokumentów WZ oraz FV, - zainkasowania gotówki - w przypadku transakcji gotówkowych, - zdania opakowań i rozliczenie kaucji z magazynem UKŻ, - dostarczenia potwierdzonych dokumentów oraz rozliczenia gotówki z Działem Handlowym.
Haupteinstufung (cpv): 63120000 Lagerung und Lagerhaltung