531710-2026 - Ergebnis
Rumänien – Lehrmittel – Achiziția de materiale școlare educative în cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Sectorul 2” LOT 1, LOT 2, LOT 3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziția de materiale școlare educative în cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Sectorul 2” LOT 1, LOT 2, LOT 3
Beschreibung: Contractul este unul de furnizare de produse care are ca obiect achiziția de produse, materiale școlare educative (baterii de teste, jocuri educative, materiale didactice) , pentru unitățile de învățământ preuniversitare din Sectorul 2. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este: până în a 20-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări sau informaţiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Dacă aceste termene vor fi zile nelucrătoare, autoritatea va răspunde în ultima zi lucrătoare înainte de termenul respectiv. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP (http://e-licitatie.ro/pub).
Interne Kennung: C15/PNRR/8/9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Baterii de teste
Beschreibung: Achiziționare produse, baterii de teste, conform caiet de sarcini atasat LOT 1- Baterii de teste
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Jocuri educative
Beschreibung: Achiziționare produse, Jocuri educative, conform Caiet de sarcini atașat, LOT 2- Jocuri educative
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0004
Titel: Materiale didactice
Beschreibung: Achiziționare produse, materiale didactice, conform caietului de sarcini LOT 3 - Materiale didactice
Interne Kennung: 3