2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie lotniska Muchowiec w Katowicach
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: „Budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej w rejonie lotniska Muchowiec w Katowicach”. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa kanalizacji sanitarnej wraz z pompownią ścieków oraz sieci wodociągowej na potrzeby zasilenia w media terenów eventowych na terenie lotniska. W ramach zadania ścieki bytowe z obszaru terenu eventowego, zostaną ujęte w system kanalizacji i skierowane na oczyszczalnię ścieków Gigablok, bez konieczności opróżniania i wywozu nieczystości z przenośnych toalet. Budowa wodociągu, na terenie eventowym, umożliwi bezpośrednie podłączenie zaplecza gastronomicznego, punktów wodnych, a przede wszystkim toalet i umywalek do sieci wodociągowej, co poprawi infrastrukturę sanitarną i higieniczną na tym terenie w trakcie planowanych wydarzeń. Ogółem do realizacji ww. zadania przewiduje się: 1) Budowę sieci kanalizacji sanitarnej wraz z urządzeniami towarzyszącymi, w tym: - kanalizacja grawitacyjna w przedziale średnic Ø160-200mm o długości L=20m - kanalizacja tłoczna o średnicy ø90PE, długość około L=850 mb 2) Urządzenia i obiekty towarzyszące, w tym m.in.: - montaż zbiornika retencyjnego o pojemności ok. 10 m3 przed pompownią ścieków - montaż pompowni ścieków wraz z zagospodarowaniem terenu wokół obiektu i ogrodzeniem; - Zabudowa komory rozdziału wraz z armaturą i przepływomierzem; - Zabudowa studni czyszczakowych DN1500mm – ok. 6 szt.; 3) Budowę sieci wodociągowej wraz z urządzeniami towarzyszącymi: - Sieć wodociągowa o średnicy Ø160PE o długości ok L=650mb 4) Urządzenia towarzyszące, w tym m.in.: - komora wodomierza wraz z wyposażeniem, - studnia wodomierzowa wraz z wyposażeniem, - hydrant nadziemny – 1 szt, - zasuwy sieciowe, 5) Odtworzenie nawierzchni po wykonanych pracach wykopowych, w tym m.in.: - Parking o nawierzchni asfaltowej – powierzchnia ok. 120m2, - Alejka o nawierzchni asfaltowej – powierzchnia ok. 130m2, - Tereny zielone – powierzchnia ok. 1000m2 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowiący Załącznik nr 10 do SWZ. 3. Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady: Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonany przedmiot umowy wynosił min. 36 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady wynosił 60 miesięcy od dnia dokonania odbioru końcowego. Warunki gwarancji i rękojmi określone zostały w Załączniku nr 8 do SWZ – projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: KISA/PN/07/I/2026/MUCHOWIEC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się za pośrednictwem platformy e-Zamawiający (zwanej dalej „Platformą”) dostępnej pod adresem https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl/. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej (TED) lub numerem referencyjnym postępowania. 2.Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między nimi, odbywa się za pośrednictwem Platformy. 3.Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy. 4. Zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia będą udostępniane na stronie internetowej: https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl/ 5.Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000