2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup zeroemisyjnych autobusów elektrycznych wraz z mobilną stacją ładowania prądem elektrycznym do obsługi linii miejskich na terenie miasta Mława
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) dostawę dwóch fabrycznie nowych miejskich autobusów elektrycznych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2025 r., wolnych od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowanych przez tego samego producenta, jednej marki, typu i wersji, identycznych w ramach danej klasy długości pod względem konstrukcyjnym, parametrów technicznych oraz kompletacji, jak również wyposażenia, kolorystyki i organizacji przestrzeni pasażerskiej, bezwarunkowo dopuszczonych do ruchu na polskich drogach publicznych wraz z niezbędnym oprogramowaniem; 2) dostawę i uruchomienie stacji ładowania autobusów elektrycznych, umożliwiających ładowanie baterii w autobusach. 3) Wykonawca musi zabezpieczyć serwis gwarancyjny i pogwarancyjny przedmiotu zamówienia (autobusów), maksymalna odległość od autoryzowanego serwisu 100 km
Interne Kennung: ZP/04/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121000 Busse, 31158000 Ladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) dostawę dwóch fabrycznie nowych miejskich autobusów elektrycznych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2025 r., wolnych od wad fizycznych i prawnych, wyprodukowanych przez tego samego producenta, jednej marki, typu i wersji, identycznych w ramach danej klasy długości pod względem konstrukcyjnym, parametrów technicznych oraz kompletacji, jak również wyposażenia, kolorystyki i organizacji przestrzeni pasażerskiej, bezwarunkowo dopuszczonych do ruchu na polskich drogach publicznych wraz z niezbędnym oprogramowaniem; 2) dostawę i uruchomienie stacji ładowania autobusów elektrycznych, umożliwiających ładowanie baterii w autobusach. 3) Wykonawca musi zabezpieczyć serwis gwarancyjny i pogwarancyjny przedmiotu zamówienia (autobusów), maksymalna odległość od autoryzowanego serwisu 100 km.