See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA psychologische dienstverlening na schokkende gebeurtenissen
Beschreibung: Het betreft de inkoop van psychologische dienstverlening na schokkende gebeurtenissen, waaronder maar niet uitsluitend: 1. Het verrichten van opvang en nazorg; 2. Het verrichten van intakes; 3. Het verrichten van behandeling enkelvoudig en meervoudig Trauma. Voor de volledige inhoud van de gevraagde dienstverlening verwijst NS u naar de Gunningsleidraad en het daarbij behorende Programma van Eisen.
Interne Kennung: T123509
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0000