See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integrirani informacijski sistem upravljanja železniškega prometa (iISUP)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je razvoj, implementacija ter vzdrževanje integriranega informacijskega sistema upravljanja železniškega prometa.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 523015