531758-2025 - Ergebnis
Tschechien – Systemunterstützung – „Digitální testovací prostředí pro regulatorní sandbox ve finančním sektoru“
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Digitální testovací prostředí pro regulatorní sandbox ve finančním sektoru“
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je pronájem digitálního testovacího prostředí pro regulatorní sandbox ve finančním sektoru vč. poskytnutí technické podpory. Předmět plnění je blíže specifikován v příloze zadávací dokumentace č. 10 – Technická specifikace (dále jen „technická specifikace“). Bližší požadavky, včetně požadavků na termín plnění, jsou uvedeny v příloze č. 11 – návrhu smlouvy. Digitální testovací prostředí by mělo být k pronájmu zadavateli k dispozici celkem do 31. 12. 2026. Zadavatel zároveň nad rámec technické specifikace stanoví, že součástí požadovaného řešení musí být určité druhy testů dostupné pro subjekty v rámci digitálního testovacího prostředí, a to minimálně v následujícím rozsahu: - penetrační testování - zátěžové testování - API testy - blockchain - DoS / DDoS - SQL injection - Phishing a Pharming Dodavatel může v rámci svého řešení nad rámec výše uvedených testů nabídnout i více druhů testů (viz hodnotící kritéria).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: „Digitální testovací prostředí pro regulatorní sandbox ve finančním sektoru“