2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przystosowanie połączeń obwodów alarmowych do systemu zdalnego nadzoru w ramach „Rozbudowy i modernizacji systemu detekcji obwodów alarmowych rur preizolowanych Grupa I.2 (etap I)
Beschreibung: Przystosowanie połączeń obwodów alarmowych do systemu zdalnego nadzoru w ramach „Rozbudowy i modernizacji systemu detekcji obwodów alarmowych rur preizolowanych Grupa I.2 (etap I) w ramach 45 zadań.
Interne Kennung: DZZ/U/8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45231100 Bauarbeiten für Rohrleitungen, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45111220 Gestrüppentfernungsarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45112330 Wiederurbarmachung, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przystosowanie połączeń obwodów alarmowych do systemu zdalnego nadzoru w ramach „Rozbudowy i modernizacji systemu detekcji obwodów alarmowych rur preizolowanych” Grupa I.2 (etap I)
Beschreibung: Zadania od 1 do 45