2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedení prvků cirkulárního hospodářství ve společnosti Andrla CZ s.r.o.
Beschreibung: Jedná se o dodávku horizontální stacionární betonárnu pro míchání betonových směsí, která bude přizpůsobena pro zpracování druhotných surovin pro výrobu betonu, podrobně popsáno ve Specifikaci předmětu plnění, která je součásti této zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je dodávka v souvislosti s realizací akce „Zavedení prvků cirkulárního hospodářství ve společnosti Andrla CZ s.r.o.“. Konkrétně se jedná o dodávku horizontální stacionární betonárnu pro míchání betonových směsí, která bude přizpůsobena pro zpracování druhotných surovin pro výrobu betonu, podrobně popsáno ve Specifikaci předmětu plnění, která je součásti této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Zavedení prvků cirkulárního hospodářství ve společnosti Andrla CZ s.r.o.