2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém monitoringu teplot a vlhkosti v lokalitách ONN a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka, montáž, konfigurace a zprovoznění systému pro monitorování teplot a vlhkostí pro pracoviště zadavatele v lokalitách Oblastní nemocnice Náchod a.s., a to v nemocnici Náchod a nemocnici Rychnov nad Kněžnou, dle požadavků zadavatele uvedených v Příloze č. 5 zadávací dokumentace – Technická specifikace a v Příloze č. 2 zadávací dokumentace – Návrh smlouvy.
Interne Kennung: 042/KS/2026/OŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: v souladu s ust. § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38126300 Oberflächen-Geräte zur Messung von Temperatur oder Feuchtigkeit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Systém monitorování teplot a vlhkosti v lokalitách ONN a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka, montáž, konfigurace a zprovoznění systému pro monitorování teplot a vlhkostí pro pracoviště zadavatele v lokalitách Oblastní nemocnice Náchod a.s., a to v nemocnici Náchod a nemocnici Rychnov nad Kněžnou, dle požadavků zadavatele uvedených v Příloze č. 5 zadávací dokumentace – Technická specifikace a v Příloze č. 2 zadávací dokumentace – Návrh smlouvy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz Návrh smlouvy, čl. 15: a) je oprávněn prodloužit dobu provedení činností dle čl. 3 odst. 1 této Smlouvy, v případě závažných okolností, jakými jsou zejména nouzový stav v důsledku pandemie, havárie, živelné katastrofy nebo válečného konfliktu. Musí se jednat o zásadní, jednorázové a nikoli běžné okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli Objednatele a Poskytovatele. Prodloužení původní doby nesmí být zapříčiněno vědomým jednáním Objednatele nebo Poskytovatele. Poskytovatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění této Smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládané trvání. Následně bude uzavřen dodatek k této Smlouvě. Doba provedení činností bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Objednatel neschválí prodloužení doby v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění. b) Rozsah předmětu plnění – Objednavatel si vyhrazuje právo realizovat rozsah plnění na základě svých potřeb, tj. po jednotlivých místech plnění. Přičemž cena za realizaci této vyhrazené změny závazku bude stanovena postupem uvedeným v čl. 4 odst. 2 této smlouvy, c) Je oprávněn rozšířit rozsah předmětu plnění v důsledku změn provozního uspořádání, rekonstrukcí, stavebních úprav objektů, případně v souvislosti s potřebou rozšíření systému monitorování teplot a vlhkosti do dalších prostor v lokalitách Oblastní nemocnice Náchod a.s. a nemocnice Rychnov nad Kněžnou o.z. Maximální hodnota této vyhrazené změny závazku činí 3 000 000,00 Kč bez DPH. Objednavatel je oprávněn tuto vyhrazenou změnu závazku uplatnit vůči Poskytovateli kdykoliv v době platnosti smlouvy. V případě jejího uplatnění bude uzavřen dodatek k této smlouvě