See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych z Wojskowego Instytutu Medycznego – Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych z Wojskowego Instytutu Medycznego – PIB. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. Zamówienie zostało podzielone na 2 pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Vorherige Bekanntmachung: 767184-2025
Interne Kennung: P/485/2025/SEN/WIM-138/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych z Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB w Warszawie przy ul. Szaserów 128.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Interne Kennung: Pakiet nr 1 Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych z Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB w Warszawie przy ul. Szaserów 128.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych z Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej 8.
Interne Kennung: Pakiet nr 2 Odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych z Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej 8.