See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń serwerowych z oprogramowaniem dla Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Beschreibung: Dostawa do Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w Katowicach, ul Medyków 18, 40-752 Katowice w ilości: a) urządzenie serwerowe 2 – 1 szt., b) urządzenie serwerowe 4 – 4 szt., c) Oprogramowanie 3, 4 i 6 – ilość licencji wynika ze spełnienia wymagań określonych w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ), d) Oprogramowanie klienckie 2 – 250 licencji; Dostawa do Centrum Symulacji Medycznej w Zabrzu, pl. Dworcowy 3, 41-800 Zabrze w ilości: a) urządzenie serwerowe 1 – 1 szt., b) urządzenie serwerowe 3 – 2 szt., c) Oprogramowanie 1, 2 i 5 - ilość licencji wynika ze spełnienia wymagań określonych w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ), d) Oprogramowanie klienckie 1 – 250 licencji.
Interne Kennung: RZP/WR/114/I/25/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001