531855-2026 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – „Przygotowanie i dostarczenie pakietów edukacyjnych do prowadzenia zajęć w 107 Ośrodkach Wychowania Przedszkolnego z obszaru BOF „Zintegrowany Program Rozwoju Talentów i Kompetencji Kluczowych w Przedszkolach BOF” (nr Projektu FEPD.08.02-IZ.00-0003/24)”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Przygotowanie i dostarczenie pakietów edukacyjnych do prowadzenia zajęć w 107 Ośrodkach Wychowania Przedszkolnego z obszaru BOF „Zintegrowany Program Rozwoju Talentów i Kompetencji Kluczowych w Przedszkolach BOF” (nr Projektu FEPD.08.02-IZ.00-0003/24)”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostarczenie 1 268 pakietów edukacyjnych do prowadzenia zajęć dla dzieci w wieku 5-6 lat realizowane w 107 Ośrodkach Wychowania Przedszkolnego (OWP) z terenu 11 gmin Bia-łostockiego Obszaru Funkcjonalnego (OWP) wg. Załącznika nr 1 do OPZ. W ramach usługi Wykonawca zapewni: (A) materiały edukacyjne: plastyczne, biurowe oraz zabawki; (B) opracowanie graficzne i druk materiałów oraz (C) konfekcjonowania materiałów edukacyjnych i wydruków w „pakiety edukacyjne” oraz ich dostawę do 107 OWP. Pakiety edukacyjne będą służyć nauczycielom OWP do prowadzenia 4 cyklów zajęć (tzw. misji Bofka), po jednej misji w każdej z 4 grup kompetencji: (1) język i kultura, (2) współczesne technologie, (3) zdrowy rozwój, (4) przed-siębiorczość – po 8 zajęć w każdej misji (Misja Kulturalna, Misja Technologiczna, Misja Ekologiczna i Misja Bizne-sowa) – łącznie 32 zajęcia. Poprzez „pakiet edukacyjny” (1 268 sztuk) należy rozumieć „pakiet do zajęć” (840 sztuk) oraz „pakiet do przedszkola” (428 sztuk) spakowany w pudełko kartonowe z możliwością wielokrotnego zamykania i otwierania w trakcie 8 zajęć realizowanych w trakcie jednej misji oraz ich magazynowania w stosach co najmniej 5 pudełek.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 37000000 Musikinstrumente, Sportgeräte, Spiele, Spielwaren, Handwerks- und Kunstbedarf sowie Zubehör, 37510000 Puppen, 37520000 Spielwaren, 79920000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes und zugehörige Leistungen, 60161000 Paketbeförderung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungInformacje ogólne: Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr realizuje jako (Partner projektu) wraz z Stowarzyszeniem Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego (Lider projektu), Miastem Białystok (Partner projektu), Gminą Choroszcz (Partner projek-tu), Gminą Czarna Białostocka (Partner projektu), Gminą Dobrzyniewo Duże (Partner projektu), Gminą Grabówka (Partner projektu), Gminą Juchnowiec Kościelny (Partner projektu), Gminą Łapy (Partner projektu), Gminą Supraśl (Partner projektu), Gminą Turośń Kościelna (Partner projektu), Gminą Wasilków (Partner projektu), Gminą Zabłu-dów (Partner projektu) projekt „Zintegrowany Program Rozwoju Talentów i Kompetencji Kluczowych w Przed-szkolach BOF”, FEPD.08.02-IZ.00-0003/24, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, Priorytet VIII: Fundusze na rzecz edukacji i włączenia społecznego EFS+, działanie 8.2 Zintegrowany terytorialnie rozwój edukacji i kształcenia. Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostarczenie 1 268 pakietów edukacyjnych do prowadzenia zajęć dla dzieci w wieku 5-6 lat realizowane w 107 Ośrodkach Wychowania Przedszkolnego (OWP) z terenu 11 gmin Bia-łostockiego Obszaru Funkcjonalnego (OWP) wg. Załącznika nr 1 do OPZ. W ramach usługi Wykonawca zapewni: (A) materiały edukacyjne: plastyczne, biurowe oraz zabawki; (B) opracowanie graficzne i druk materiałów oraz (C) konfekcjonowania materiałów edukacyjnych i wydruków w „pakiety edukacyjne” oraz ich dostawę do 107 OWP. Pakiety edukacyjne będą służyć nauczycielom OWP do prowadzenia 4 cyklów zajęć (tzw. misji Bofka), po jednej misji w każdej z 4 grup kompetencji: (1) język i kultura, (2) współczesne technologie, (3) zdrowy rozwój, (4) przed-siębiorczość – po 8 zajęć w każdej misji (Misja Kulturalna, Misja Technologiczna, Misja Ekologiczna i Misja Bizne-sowa) – łącznie 32 zajęcia. Poprzez „pakiet edukacyjny” (1 268 sztuk) należy rozumieć „pakiet do zajęć” (840 sztuk) oraz „pakiet do przedszkola” (428 sztuk) spakowany w pudełko kartonowe z możliwością wielokrotnego zamykania i otwierania w trakcie 8 zajęć realizowanych w trakcie jednej misji oraz ich magazynowania w stosach co najmniej 5 pudełek.
Optionen
Beschreibung der OptionenNIE