2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA – JEDNORAZOWA SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW ORAZ ŚRODKÓW PROFILAKTYKI OCHRONY ŚRODOWISKA,WANNY WYCHWYTOWE, POJEMNIKI ZABEZPIECZAJĄCE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – JEDNORAZOWA SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW ORAZ ŚRODKÓW PROFILAKTYKI OCHRONY ŚRODOWISKA, WANNY WYCHWYTOWE, POJEMNIKI ZABEZPIECZAJĄCE wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: TECH/194/AW/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – JEDNORAZOWA SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW ORAZ ŚRODKÓW PROFILAKTYKI OCHRONY ŚRODOWISKA, WANNY WYCHWYTOWE, POJEMNIKI ZABEZPIECZAJĄCE wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Kod CPV: 19520000-7, 34928480-6 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.