531878-2025 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – „Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Grabów”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Grabów”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Grabów. Projekt realizowany w ramach FELD.02 Fundusze europejskie dla zielonego łódzkiego tj. wspieranie energii odnawialnej, Działanie FELD.02.05 Odnawialne źródła energii. Program Regionalny - Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: 1) Kotłów na biomasę - ilość instalacji 8 szt. o łącznej mocy 0,188 MW 2) Instalacji PV ilość 188 szt. o łącznej mocy 1,283 MW 3) Magazynów energii elektrycznej w ilości 188 szt. o łącznej pojemności 0,828 MWh 4) Pomp ciepła - ilość instalacji 77 szt. o łącznej mocy 0,909 MW Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w programie funkcjonalno - użytkowym, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ. Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.
Interne KennungAOIP.271.1.6.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 42511110 Wärmepumpen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 44621200 Heizkessel