2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego, w podziale na części: 1) część I - 150 szt. komputerów PC klasy AIO, 2) część II - 20 szt. komputerów przenośnych typ A, 20 szt. monitorów do komputerów przenośnych typ A oraz 3 szt. komputerów przenośnych typ B, 3) część III – 82 szt. urządzeń wielofunkcyjnych A3 mono – typ A, 30 szt. urządzeń wielofunkcyjnych A3 mono – typ B, 70 szt. urządzeń wielofunkcyjnych A3 mono – typ C oraz 56 szt. urządzeń wielofunkcyjnych A3 kolor – typ D. 2. Ww. urządzenia komputerowe oraz wielofunkcyjne muszą być zgodne ze Specyfikacją techniczną sprzętu i warunkami gwarancji określonymi w Załączniku nr 1 do PPU. 3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp, obejmującego dodatkowy zakup sprzętu komputerowego w ramach części I i II. Szczegółowe informacje dotyczące zamówienia opcjonalnego znajdują się w Sekcji 5.1.1 Ogłoszenia i dokumentach zamówienia. 4. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaoferowane produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowały: a) produktu ICT, usługi ICT lub procesu ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; b) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. 5. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: 0000-ZP.261.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - zakup komputerów PC klasy AIO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 150 szt. komputerów PC klasy AIO. Przedmiotowe komputery muszą być zgodne ze Specyfikacją techniczną sprzętu i warunkami gwarancji określonymi w Załączniku nr 1 do PPU.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp, obejmującego dodatkowy zakup sprzętu komputerowego w ramach części I, o minimalnych parametrach i funkcjonalnościach określonych w Załączniku nr 1 do PPU, na warunkach i po cenach jednostkowych określonych w Umowie, w ilości do 150 szt. komputerów PC klasy AIO. 2. Dostarczenie przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji będzie następowało w terminie określonym dla zamówienia podstawowego, liczonym od przekazania Wykonawcy Zlecenia dostawy, sporządzonego w formie pisemnej lub elektronicznej według wzoru stanowiącego Załącznik nr 2a do PPU. Zamawiający może składać Zlecenia dostawy wielokrotnie, jednakże nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zawarcia Umowy. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od możliwości finansowych Zamawiającego. 3. Niedostarczenie Wykonawcy przez Zamawiającego Zlecenia dostawy, w terminie określonym w pkt 2, jest równoznaczne z rezygnacją przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego.
Los: LOT-0002
Titel: Część II- zakup komputerów przenośnych oraz monitorów do komputerów przenośnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 20 szt. komputerów przenośnych typ A, 20 szt. monitorów do komputerów przenośnych typ A oraz 3 szt. komputerów przenośnych typ B. Przedmiotowe urządzenia muszą być zgodne ze Specyfikacją techniczną sprzętu i warunkami gwarancji określonymi w Załączniku nr 1 do PPU.
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Pzp, obejmującego dodatkowy zakup sprzętu komputerowego w ramach części II, o minimalnych parametrach i funkcjonalnościach określonych w Załączniku nr 1 do PPU, na warunkach i po cenach jednostkowych określonych w Umowie, w ilości do 20 szt. komputerów przenośnych typ A, do 20 szt. monitorów do komputerów przenośnych typu A oraz do 3 szt. komputerów przenośnych typ B. 2. Dostarczenie przedmiotu zamówienia z uwzględnieniem prawa opcji będzie następowało w terminie określonym dla zamówienia podstawowego, liczonym od przekazania Wykonawcy Zlecenia dostawy, sporządzonego w formie pisemnej lub elektronicznej według wzoru stanowiącego Załącznik nr 2a do PPU. Zamawiający może składać Zlecenia dostawy wielokrotnie, jednakże nie później niż w ciągu 3 miesięcy od daty zawarcia Umowy. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. Skorzystanie z prawa opcji uzależnione jest od możliwości finansowych Zamawiającego. 3. Niedostarczenie Wykonawcy przez Zamawiającego Zlecenia dostawy, w terminie określonym w pkt 2, jest równoznaczne z rezygnacją przez Zamawiającego z zamówienia opcjonalnego.
Los: LOT-0003
Titel: Część III- zakup urządzeń wielofunkcyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 82 szt. urządzeń wielofunkcyjnych A3 mono – typ A, 30 szt. urządzeń wielofunkcyjnych A3 mono – typ B, 70 szt. urządzeń wielofunkcyjnych A3 mono – typ C oraz 56 szt. urządzeń wielofunkcyjnych A3 kolor – typ D. Przedmiotowe urządzenia muszą być zgodne ze Specyfikacją techniczną sprzętu i warunkami gwarancji określonymi w Załączniku nr 1 do PPU.
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter