2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzęt i wyposażenie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej – Dostawa mebli medycznych dla poradni
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w tym: dostawa mebli medycznych dla poradni. 2.Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach naboru nr FENX.06.01-IP.03.-001/26 – Program Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko na lata 2021 – 2027. 3.Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych. 7. Zamawiający wymaga, aby Przedmiot Zamówienia spełniał zasadę DNSH oraz spełniał warunki wskazane w SWZ. 8. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 ustawy Pzp może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane.
Interne Kennung: DZP/DAM/27/2026 AOS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury zostały zawarte w SWZ oraz w załącznikach, które stanowią jej integralną część.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w tym: dostawa mebli medycznych dla poradni. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku do SWZ tj. w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, zwanym dalej Opisem wymaganych parametrów technicznych lub „OWPT”, który stanowi jej integralną część 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, oferta musi obejmować wszystkie pozycje wskazane w przedmiocie zamówienia. 4. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy.
Interne Kennung: Sprzęt i wyposażenie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej – Dostawa mebli medycznych dla poradni