2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedlance
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla jednostki OSP Siedlanka – 1 szt. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik do niniejszej specyfikacji - Załącznik nr 4
Interne Kennung: OSP.271.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedlance – 1 szt.